Personāla e-atlase – ātra un efektīva iespēja piesaistīt jaunus darbiniekus ne tikai krīzes situācijā

Ārkārtējā situācija Latvijā jau ir iezīmējusi acīmredzamus zaudējumus, kuru pārvarēšanai būs nepieciešama pacietība un spēja izvirzīt reālus, ekonomiski pamatotus attīstības mērķus. Skaidrs, ka šīs ir īstais laiks ne tikai izvirzīt jaunus izaicinājumus, bet arī parūpēties par profesionāliem darbiniekiem un, ja nepieciešams, arī restrukturizēt savu darbību.

Working.lv ir personāla atlases kompānija, kura šobrīd piedāvā arī personāla e-atlasi, kas ir efektīvākais risinājums brīžos, kad nepieciešams ātri piesaistīt speciālistus, personīgos asistentus vai tehnisko personālu.

Working.lv veic kandidātu attālinātu tiešsaistes atlasi un novērtēšanu, kā arī apkopo būtiskāko informāciju par visatbilstošākajiem kandidātiem, pamatojoties uz uzņēmuma izvirzītajiem kritērijiem.

Working.lv profesionāļu komandā ietilpst starptautiskā līmenī apmācīti speciālisti, kuri, ņemot talkā savu pieredzi un zināšanas, parūpēsies, ka atlasītais kandidāts būs tieši uzņēmumam vajadzīgais un neatņemamais ķēdes posms.

“Viens no vissvarīgākajiem faktoriem darbinieku sniegumā ir mērķu sasniegšana. Veiksmīgi darbinieki ievēro termiņus, veic pārdošanas apjomus un veido zīmolu, izmantojot pozitīvu klientu mijiedarbību. Ja darbinieki nedarbojas efektīvi, patērētāji jūt, ka uzņēmums ir apātisks pret viņu vajadzībām, un viņi meklēs palīdzību citur,” profesionālu darbinieku nepieciešamību uzsver personāla atlases un apmācību aģentūras Working.lv vadītājs Alberts Jodis.

Personāla e- atlase ir acīmredzamas priekšrocības: ātrs un efektīvs kandidātu piesaistes process, organizēts interviju cikls un plaša atskaite par paveikto.

Plašāka informācija un pieteikuma forma: http://pieteikums.lv/working vai rakstot uz e-pastu info@working.lv .

Komentāri