Sāks brauktuves seguma atjaunošanu Bruņinieku ielā Rīgā

Šodien plānots sākt brauktuves un ietvju atjaunošanu Bruņinieku ielā Rīgā, informē Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Bruņinieku ielā tāpat kā Sporta ielā, pilnībā tiks nomainīts ietvju un brauktuves segums, ierīkojot vienvirziena ielās divvirzienu veloinfrastruktūru. Sporta un Bruņinieku ielās pēc seguma atjaunošanas darbiem tiks veikta satiksmes organizācijas izmaiņas un ierīkota jauna veloinfrastruktūra.

Ielu krustojumos tiks veiktas satiksmes izmaiņas, padarot tos drošāk šķērsojamus gājējiem un velobraucējiem, uzsvēra departamentā. Veloinfrastruktūra no brauktuves un ietves tiks atdalīta ar speciāliem norobežojošajiem elementiem, atdurēm un marķējumu.

Pēc seguma atjaunošanas ielas tiks labiekārtotas, uzstādīti velostatīvi, ierīkotas atpūtas zonas ar soliem un puķu podiem. Velostatīvi uz ietvēm papildus tiks uzstādīti pie izglītības iestādēm, sabiedriskām ēkām, kā arī pie medicīnas iestādēm. Autovadītājiem jārēķinās, ka tiks samazināts arī atļautais maksimālais braukšanas ātrums līdz 30 kilometriem stundā.

Paralēli Sporta ielas seguma atjaunošanas darbiem, aktīvi remontdarbi patlaban notiek Marijas ielas un Aleksandra Čaka ielas visā garumā, Krasta ielas veloceļa izbūvē, Skultes pārvada izbūvē. Lokāli seguma atjaunošanas darbi turpinās visās Rīgas apkaimēs, atjaunojot brauktuvju segumu vietās, kur tas savu laiku jau nokalpojis. Tāpat tuvākajā laikā atsāksies arī remontdarbi uz Augusta Deglava ielas pārvada.

Satiksmes departamenta speciālisti norāda, ka remontdarbu laikā vietējie iedzīvotāji un satiksmes dalībnieki var saskarties ar apgrūtinājumiem un ierobežojumiem, tai skaitā varētu tikt slēgtas maksas autostāvvietas. Tie autovadītāji, kuri ir iegādājušies mēneša abonementu vai iedzīvotāja karti, automašīnu varēs novietot blakus esošo paralēlo ielu stāvvietās bez maksas. Tā kā remontdarbi tiek organizēti arī nakts stundās, būvdarbu laikā var tikt pārsniegts ikdienas trokšņu līmenis.

Komentāri