Acu protezēšana Ukrainas iedzīvotājiem bez maksas

Lai sniegtu savu ieguldījumu un atbalstu kara šausmas pārdzīvojušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā acu protezēšanas pakalpojumus bez maksas.

Esam saņēmuši Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” līdzfinansējumu, ko izmantosim, lai palīdzētu tiem Ukrainas iedzīvotājiem, kas kara dēļ zaudējuši vienu vai abas acis. Acu protezēšana ir vienīgais veids, kā atgūt estētisku izskatu, psiholoģisku komfortu un iespēju robežās atsākt pilnvērtīgu dzīvi.

Adoria strādā augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadēju pieredzi acu protēžu izgatavošanā. Piedāvājam izgatavot acu protēzes no stikla jeb kriolītstikla vai polimēru materiāliem, no kuriem populārākais ir polimetilmetakrilāts jeb PMMA. Abos gadījumos acu protēzes ir maksimāli pietuvinātas dzīvās acs izskatam un to lietošana pacientam nerada problēmas. Izgatavojam acu protēzes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Aicinām Ukrainas iedzīvotājus vērsties Veselības un skaistuma centrā Adoria, lai noskaidrotu jebkuru jautājumu saistībā ar mūsu piedāvājumu izgatavot acu protēzes bez maksas. Savukārt, ja jūs zināt, kādu Ukrainas iedzīvotāju, kam būtu nepieciešams šāds pakalpojums, aicinām pastāstīt par šo iespēju. Cilvēkiem, kas bēguši no kara šausmām un nonākuši citā valstī, sākotnēji ir grūti orientēties pastāvošajā kārtībā un saprast, kā saņemt medicīnas pakalpojumus. Sniegsim roku pretī un palīdzēsim!

Veselības un skaistumkopšanas centrs “Adoria”
Tālrunis:67315000
Adrese: Aleksandra Čaka iela 70-3, Rīga, LV-1011
E-pasts: adoria@adoria.lv

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro