“Apvienotais saraksts” pozitīvi atsaucas uz plānu ierobežot lielveikalu darba laiku brīvdienās

Zemkopības ministrija rosinājusi slēgt lielveikalu durvis svētdienās. Tas mudināšot uz lielāku zemākās cenas cīņu darbdienās un svētdienās ļaus nopelnīt mazajiem, vietējiem uzņēmumiem. Kā šorīt LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pauda Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns (“Apvienotais saraksts”), šāda iniciatīva ir atbalstāma.

“Es domāju, ka tā [lielveikalu darba laika ierobežošana brīvdienās] ir ļoti laba iniciatīva. Mēs, “Apvienotais saraksts”, kopumā domājam, kā stiprināt mazos un vidējos uzņēmējus. Mēs redzam, ka lielveikali tirdzniecības sektorā dominē, kas nozīmē, ka mēs varētu atvērt durvis plašāk mazajiem uzņēmējiem, atbalstīt arī lauksaimniekus, tirdziņus,” izteicās Smiltēns.

Kā atzinusi Agroresursu un ekonomikas institūta vadošā pētniece Ingūna Gulbe, viss liecinot par to, ka cenām būtu jāsamazinās: “Pēc manām domām, pārtikas cenas mazinās, bet mazāk, nekā tām vajadzētu mazināties. Un dažām pat ir augušas.”

Savukārt premjers Krišjānis Kariņš visai skeptisks vērtē Zemkopības ministrijas ieceri cīņai ar augstajām pārtikas cenām slēgt lielveikalus svētdienās.

Komentējot šo iecderi, Kariņš LTV “Rīta panorāmā” atzina, ka nevajadzētu uzkāpt uz tiem pašiem grābekļiem kā pandēmijas laikā. “Pašlaik neredzu, kā to var izdarīt,” runājot par lielveikalu slēgšanu svētdienās, atzina premjers.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro