Ašeradens kliedē baumas: Es gribu skaidri un gaiši pateikt – Kariņš ir mūsu izvēlētais premjers

Pašreizējais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) ir un būs “Jaunās Vienotības” premjera amata kandidāts, LTV raidījumā “Šodienas jautājums” apliecināja finanšu ministrs Arvils Ašeradens.

“Es gribu skaidri un gaiši pateikt – Kariņš ir mūsu izvēlētais premjers, viņš šobrīd strādā pie sarunu procesa [par koalīcijas paplašināšanu], un viņš būs mūsu premjera kandidāts,” sacīja Ašeradens, kurš, kā zināms, minēts kā iespējamais jaunais premjers.

Savukārt runājot par iespējamo koalīcijas paplašināšanu, Ašeradens norādīja: “Mēs esam pārliecināti, ka šī būtu labākā iespēja – visiem vienoties un strādāt kopā. Šobrīd notiek sarunu process. [..] Jautājums, kas izskanēs no esošajiem koalīcijas partneriem, kā viņi redz to situāciju. To mēs zināsim rīt un parīt.”

Runājot par ZZS būšanu koalīcijā, Ašeradens norādīja: “No manas puses nebūtu pareizi teikt, ka nekādas problēmas nav un ka mēs nesaredzam riskus. [..] Šis ir jautājums ZZS, kādā veidā viņi piedāvās modeli, kā viņi norobežosies no Lemberga kunga. Ja mēs ejam uz valdības veidošanu, tas būtu skaidri jāformulē.”

ZZS pārstāvis Viktors Valainis raidījumā uzsvēra: “Domāju, ka tas jautājums ir lielā mērā “Jaunajai Vienotībai”, kā viņi redz tālāko scenāriju. Mēs patiešām šodien runājām par darāmajiem darbiem un redzam, ka esošā valdība ir tādā zināmā strupceļā nonākusi. Un pēc būtības šīs sarunas ar esošajiem partneriem iegūs nopietnāku virzību tikai tajā gadījumā, ja JV paziņos, ka viņi tā vairs nav gatavi turpināt tālāk strādāt.”

Foto: Valsts kanceleja

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro