Atalgojums muitā ir tikai 760-820 eiro pirms nodokļu nomaksas

Muitas pārvaldē trūkst 17% darbinieku, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls.

Viņš arī informēja, ka šobrīd Muitas pārvaldē ir apmēram 120 vakanču.

“Ļoti ceram, ka muitnieku darbs beidzot tiks novērtēts, un mēs beidzot sagaidīsim algu pieaugumu,” teica Zukuls, piebilstot, ka šobrīd, pieņemot darbā jaunus darbiniekus, atalgojums muitā ir 760-820 eiro pirms nodokļu nomaksas.”

“Ja runājam par viltoto preču kontroli, kopumā esam konfiscējuši 27 tūkstošus šādu preču. Kas īpaši, ka 20 tūkstoši no tiem bijušas viltotas rotaļlietas. Skaidrs, ka saprotam dažādos riskus, kas ar to saistīti. Akcīzes preces – cigaretes ap 17 miljoni, skaits mazāks nekā gadu iepriekš, bet gadījumu skaits pieaudzis. Sankcionēto preču gadījumā kopumā ap 3000 pārkāpumi, kur neesam laiduši iekšā preces, esam noraidījuši preču ievešanu vai esam atļāvuši preču izvešanu,” sacīja Zukuls.

Viņš uzsvēra, ka “muitai kā parasti bijuši trīs pamata uzdevumi – sabiedrības aizsardzība pret to preču apriti, lai tās nenonāk sabiedrības rīcībā, nemainīgi akcīzes preču kontrabandas aizturējumi, ievedumi, pāri visam pagājušogad stāvējusi sankcionēto preču kontrole.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro