Austrumu slimnīcas pagaidu vadītājs: Konflikts Onkoloģijas centrā neietekmē pacientus

Neraugoties uz konfliktsituāciju Rīgas Austrumu slimnīcas (RAKUS) Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC), tas neietekmē ārstēšanas procesus slimnīcā, un pacientiem tiek nodrošināta gan neatliekamā, gan plānveida palīdzība, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Aleksejs Višņakovs.

“Šī konfliktsituācija [starp RAKUS un LOC] noteikti neietekmē ārstēšanas procesus slimnīcā, visiem pacientiem tiek nodrošināta neatliekamā un plānveida palīdzība. Runa ir par stratēģiskiem lēmumiem, kas ietekmē slimnīcu ilgtermiņā,” sacīja Višņakovs.

“Mēs esam uzsākuši nopietnas, konstruktīvas diskusijas ar Onkoloģijas centra speciālistiem. Tiks organizēta darba grupa ar ļoti plašu Onkoloģijas centra ārstu un māsu piedalīšanos,” pauda Višņakovs.

Pēc viņa teiktā, ir ārkārtīgi nozīmīgi pieņemt stratēģiski pareizus lēmumus: “Tas ietekmēs veselības aprūpi Latvijā nākotnē, un tas ir ļoti būtiski. [..] Neviena puse šobrīd nediskutē par savām interesēm, karjeru. Viss, ko mēs darām, ir pacientu labā. [..] Es izprotu Onkoloģijas centra speciālistu viedokli, taču, vai tas šobrīd ir pieņemams kā kopējās stratēģijas sastāvdaļa, to lems darba grupas.”

Viņš norādīja: “Mēs valdē esam lēmuši, ka tuvākās nedēļas laikā vizītēs brauksim uz visiem stacionāriem un uzklausīsim visus darbiniekus, viņu vēlmes, bažas. [..] Es domāju, ka kompromiss noteikti tiks rasts, emocionālā konflikta komponente tiks mazināta, cik iespējams.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro