Bērziņa: Pie Rēzeknes domes atlaišanas tiks strādāts

Pie Rēzeknes domes atlaišanas tiks strādāts, neskatoties uz to, vai tiks pieņemts pašvaldības budžets, šorīt intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

“Esam vērsušies ģenerālprokuratūrā ar lūgumu izvērtēt Rēzeknes domes deputātu bezdarbību, nepieņemot Rēzeknes valstspilsētas domes 2024. gada budžetu. Tāpat Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija gatavo likumprojektu par Rēzeknes valstspilsētas domes atlaišanu, par ko arī panākta konceptuāla vienošanās valdību veidojošo partiju Sadarbības sanāksmē,” iepriekš norādīja Bērziņa.

Normatīvie akti nosaka, ka pašvaldībām budžeti ir jāpieņem divu mēnešu laikā pēc valsts budžeta apstiprināšanas, tātad 2024. gada budžeti pašvaldībām bija jāpieņem līdz 21. februārim. Rēzeknes pilsēta bija vienīgā pašvaldība Latvijā, kas to nebija izdarījusi.

Bērziņa norādīja, ka dome ir jāatlaiž, ņemot vērā, kā tā ir izturējusies pret valsti un vietējiem iedzīvotājiem, dome nav strādājusi iedzīvotāju interesēs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro