Bijusī Konkurences padomes vadītāja: Aizsardzības nozares iepirkumu joma vienmēr bijusi kritiska un aizdomīga

Aizsardzības nozares iepirkumi vienmēr bijuši aizdomīgi, LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja bijusī Konkurences Padomes (KP) vadītāja un tagadējā Saeimas deputāte Skaidrīte Ābrama (“Progresīvie”).

“Jau kopš kāda 2015. gada Konkurences padomē norādījām – jūsu iepirkumos notiek ļoti dīvainas lietas, par ko sūdzas pretendenti. Daudzi signāli saņemti. Attiecībā uz iepirkumiem – tā joma vienmēr bijusi kritiska un aizdomīga,” sacīja Ābrama.

Pēc viņas teiktā, tas, ko dara AM, apdraud drošību: “NATO partneri skatās – kas jums tur notiek šajā jomā? Pirms nedēļas “Progresīvie” nosūtīja jautājumus aizsardzības ministrei, jo gribas dzirdēt uzvārdus – aiz katra lēmuma ir atbildīgā persona. Atbildes neesam saņēmuši.”

Vaicāta, vai AM iepirkumos kādam varētu būt personīgas intereses, Ābrama pieļāva, ka pēc kontrolējošo iestāžu signāliem kādreiz “atsevišķi iepirkuma komisijas locekļi tika pavērtēti un kādi arī varbūt tika atlaisti sakarā ar kādu negodprātīgu darbību”.

Savukārt vērtējot Kariņa valdības 100 dienas, viņa pauda: “Kariņa valdība jau nav tikai 100 dienas pie varas. Jau četrus gadus un 100 dienas. Sen jau bija zināms, ka izglītības nozarei ir vajadzīgas reformas, trūkst skolotāju, ir milzīgas problēmas. Budžetā tam netika atvēlēti pietiekami līdzekļi.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro