Biznesa apmācības – veiksmīgai karjerai un motivējošai darba videi

Jaunas zināšanas sniedz jaunas iespējas – bez pastāvīgu zināšanu papildināšanas mainīgajos konkurences apstākļos ir grūti veidot veiksmīgu karjeru. To atzinuši vairāki Biznesa Akadēmijas apmācību dalībnieki, norādot, ka viņiem ir būtiski apgūt arvien jaunas zināšanas – tas palīdz ne tikai pašizaugsmei, bet arī viņu pārstāvētā uzņēmuma attīstībai.

Biznesa Akadēmijā norāda – uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem ir svarīgi apgūt jaunas zināšanas un prasmes: “Efektīvākie ir vadītāji un uzņēmumi, kuri nepārtraukti mācās un pilnveido sevi. Turklāt tikai tādi vadītāji, kas ir motivēti mācīties un attīstīties, spēj šādu kultūru ieviest arī savā uzņēmumā, nodrošinot darbiniekus, kas tiecas sasniegt vairāk.”

Biznesa Akadēmija nodrošina ikvienam ērtu iespēju gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās un semināros klātienē, tiešsaistē un neklātienē.

“Jaunas zināšanas sniedz arī svarīgas priekšrocības darbu tirgū, paverot ikvienam plašākas karjeras iespējas. Vienlaikus jāatzīst, ka darbs nav tikai par un ap profesionālajām zināšanām. Svarīga ir arī spēja iejusties kolektīvā, spēja komunicēt ar klientiem utt.,” norāda Biznesa Akadēmijā.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Biznesa Akadēmija piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas

Komentāri