Briškens: Neuzskatu, ka Griguļa kungs būtu vienīgais grēkāzis

Jauno pasažieru vilcienu nedienās atbildības ķēde ir daudz plašāka par “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētāju, tā šorīt LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja satiksmes ministrs Kaspars Briškens (“Progresīvie”).

Ir atjaunota vilcienu kustības precizitāte, “Škoda Vagonka” šobrīd ir nodrošinājusi jauno elektrovilcienu vismaz 95% pieejamību, un ir izstrādāts plāns, kā nepieļaut sērijveida defektu atkārtošanos gaidāmajos 15 vilcienos.

“Kad tika pieņemts lēmums mazāk “Škodas” laist pasažieru apritē un pakāpeniski likt klāt vilcienus tikai tad, kad viņi ir bez pasažieriem pārbaudīti, mēs redzam, ka tas darbojas. Ja šāda veida ieviešana apritē būtu notikusi no pirmās dienas, iespējams, kādi no incidentiem būtu bijuši novērsti,” sacīja Briškens.

Savukārt komentējot to, ka no amata lēmis atkāpties uzņēmuma “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis, Briškens pauda, ka neuzskata, ka “Griguļa kungs būtu vienīgais grēkāzis, kas tagad ir paņēmis visu vainu un atbildību uz saviem pleciem. Tā ir daudz plašāka atbildību ķēde.”

Savukārt atbildot uz medijos izskanējušo informāciju, ka “Latvijas dzelzceļš” joprojām turpina iepirkumos iegādāties pakalpojumus no Krievijas kompānijām, lai uzturētu Putina režīmā ražotās sakaru sistēmas, Briškens norādīja: “Mēs esam uzsākuši ļoti plašu auditu visā satiksmes nozarē – kādas vēl atkarības no Krievijas, Baltkrievijas preču plūsmām, rezerves daļām, informācijas sistēmām, sakaru savienojumiem mums joprojām ir. [..] Tuvāko pāris nedēļu laikā mēs apkoposim šo informāciju.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro