Brīvdienās kļūs siltāks

Septembra pirmās dienas ir aizritējušas ar mierīgiem laika apstākļiem – bija sauss un lielākoties saulains laiks. Tomēr naktis kļuva dzestrākas. Ceturtdienas agrā rītā tika fiksēta zemākā gaisa temperatūra kopš jūnija vidus – Gaiss Zosēnos atdzisa līdz +3,4°, Madonā līdz +4,0°, bet Rēzeknē un Alūksnē līdz +4,7°. Tomēr Latvijā vēl aizvien turpinās meteoroloģiskā vasara un tuvākajās dienās gaisa temperatūra paaugstināsies, brīvdienās sasniedzot pat +25…+26°.

Darba nedēļas beigās, piektdien, debesīs būs neliels mākoņu daudzums. Diena paies bez nokrišņiem. No rīta vietām saglabāsies migla un dūmaka. Pēc dzestrās nakts gaiss iesils līdz +18…+22°.

Brīvdienās anticiklona ietekmē saglabāsies līdzīgi laika apstākļi – lai arī debesis palaikam aizklās mākoņi, lietus nav gaidāms. Naktī uz sestdienu, pūšot lēnam vējam, atsevišķos rajonos sabiezēs migla, kas dažviet būs novērojama vēl rīta stundās. Naktis kļūs nedaudz siltākas, minimālā gaisa temperatūra būs +10…+16° robežās, savukārt dienu laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +20…+25° atzīmei.

Nākamās nedēļas pirmajā pusē laika apstākļi būtiskas izmaiņas nenesīs, turpināsies mierīgs un sauss laiks, turklāt kļūs vēl par kādu grādu siltāk. Tomēr šī brīža prognozes liecina, ka nedēļas vidū un otrajā pusē atmosfēras spiediens pazemināsies, mākoņu debesīs kļūs vairāk, brīžiem līs un pūtīs brāzmaināks vējš. Arī gaisa temperatūra nākamās nedēļas otrajā pusē būs par dažiem grādiem zemāka.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro