Burovs: Es pārtraucu savu darbu kā Saeimas deputāts LPV frakcijā

No partijas “Latvija pirmajā vietā” (LPV) 14. Saeimā ievēlētais deputāts, partijas “Gods kalpot Rīgai” valdes priekšsēdētājs Oļegs Burovs izstāsies no Aināra Šlesera dibinātās partijas LPV Saeimas frakcijas.

Skaidrojot iemeslus, Burovs LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina, ka partiju “Latvija pirmajā vietā” un “Stabilitātei” tuvināšanās ir nepareiza, zināmā mērā destruktīva. “Faktiski varu šeit paziņot, ka no šodienas es pārtraucu darbu kā Saeimas deputāts “Latvija pirmajā vietā” frakcijā un turpināšu strādāt kā neatkarīgs deputāts,” sacīja Burovs.

Viņš piebilda, ka par savu lēmumu LPV līderi Šleseru informējis jau pagājušajā nedēļā.

“Man lēmums nebalstās uz emocijām, tas ir ne tikai mans, bet arī manu kolēģu [“Gods kalpot Rīgai”] viedoklis. Mēs nolēmām pagājušā gada oktobrī startēt kopā ar Aināru Šleseru Saeimas vēlēšanās, tāpēc, ka ir zināmas veiksmes zināmas par A. Šleseru. Tas sauklis – “apvienosim latviešu tautu” – man likās neformāls, man tas bija pieņemams. Diemžēl šobrīd šis ir populisms. Jebkurā pašvaldības partijā mēs nevaram būt populisti, mēs esam pragmatiski, saimnieciski, vistuvāk tautai,” izteicās politiķis.

Politiķis pauda, ka viņa ieskatā, Šlesers varēja vairāk pievērsties ekonomiskiem jautājumumiem, “bet katrs izvēlas savu ceļu. Mums bija noslēgts līgums ar LPV tikai līdz Saeimas vēlēšanām, tāpēc mēs tagad ejam atsevišķi, kā būs tālāk, redzēsim.”

Savukārt runājot par izmaiņām valdībām, Burovs pauda: “Es domāju, ka koalīcija paplašināsies, būs izmaiņas. Man liekas, ka būs paziņojums, ka Kariņš noliek pilnvaras, būs piedāvāta jauna valdība, un tas [Ministru prezidents] visticamāk būs finanšu ministrs Arvils Ašeradens.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro