Elektrokartings – jauna izklaide Rīgā ar 100% jaudu

Mūsdienās cilvēkus arvien grūtāk ir iespējams pārsteigt – tik daudz kas redzēts gan tepat pie mums Latvijā, gan arī ārzemēs, nemaz nerunājot par pārsteidzošajiem video, ko var atrast internetā. Varbūt nemaz nevajag pārsteigt, bet gan mainīt domāšanu? Tāda iespēja ir izklaides industrijā – vecos, dabai kaitīgos benzīna kartingus nomaina elektrokartingi. Kas ir elektrokartings un kādēļ tie ir jaudīga izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem?

Mazliet par skaitļiem

Iespējams, ka dzirdot vārdu elektrokartings, daudziem pirmā reakcija būs “Šie kartingi noteikti ir ar mazu jaudu, tādēļ nebūs jautrs brauciens un iespēja gūt azartu un sacensību garu ar draugiem”, tomēr tas ir pavisam aplami. Elektrokartingi ir jaunākās paaudzes braucamie ar 100% elektrisko jaudu, kas nodrošina pat 135 km/h lielu ātrumu profesionālajiem sacensību kartingiem un 95 km/h izklaides kartingiem.

Kartings bērniem

Protams, kartingi bērniem atšķiras no pieaugušo braucamajiem. Pirmkārt, jau izmēra ziņā tie ir mazāki un, otrkārt, tiem ir noregulēta mazāka jauda, lai būtu droši braukt. Taču tas nemaina faktu, ka arī bērniem elektrokartingi patīk un sniedz lietderīgas braukšanas iemaņas. Turklāt, šāda izklaide ir lieliski piemērota arī dzimšanas dienas ballītei, jo braukt var bērni, kuru augums ir vismaz 1, 2m.

Bērnu elektriskie kartingi ir 110 kg smagi. Tiem ir PMAC 15 kW bezkontakta motors ar gaisa dzesēšanas sistēmu, kā arī 48 V baterijas. Šis kartings nieka četrās sekundēs spēj uzraut 60 km/h, bet pavisam taisnā trasē var attīstīt pat 95 km/h. Tiesa, lielākoties izklaides kartingi ir noregulēti tā, lai nebūtu iespējams braukt ar tik lielu ātrumu. Tomēr to motora un detaļu izturība ir iespaidīga. 35 Ah baterijas, braucot pilnā jaudā, darbojas aptuveni 30 līdz 35 min., bet 50 Ah baterijas ap līdz 50 min. To uzlāde ir pavisam vienkārša, ātra un dabai daudz draudzīgāka – ar 1.0 kW lādētāju tās var uzlādēt 30 min., taču pilnai uzlādei būs nepieciešama apmēram 1h.

Pieaugušo elektrokartings

Jāatzīst, ka pieaugušie bieži vien ir daudz prasīgāki, ja runājam tieši par izklaidi. Daudzi atzīst, ka pirms brauciena ar elektrokartingiem, ir bijuši mazliet skeptiski par to jaudu un spējām trasē. Tomēr pēc tam ir patīkami pārsteigti, cik elektrokartings var būt ātrs un spējīgs ērti manevrēt līkumos.

Svarīgākais par pieaugušo elektrokartingu:

  • 135 kg smags;
  • max. iespējamais ātrums taisnē ir 95 km/h;
  • 60 km/h tikai 3,5 sekundēs;
  • 48 V baterijas 35Ah & 42Ah / 300A;
  • PMAC 15 kW bezkontakta motors.

Darbojoties ar maksimālo jaudu, vienas baterijas ilgums ir ap 30 minūtēm. Tikpat ilgs laiks ir nepieciešams to ātrai uzlādei, bet ilgā uzlāde prasīs ap 60 līdz 90 minūtēm laika. Ja aizvien netici tam, ka šie kartingi spēj būt tik jaudīgi un apgāzt visus Tavus stereotipus par elektrisko dzinēju transportlīdzekļiem, tad dodies izbraukt!

Foto: GUNSnLASERS.lv

Elektrokartingi manufaktūras rūpnīcā Rīgā

Lai izklaidētos kartingos, nav jādodas ārpus galvaspilsētas. Apmeklē izklaides parku “GUNSnLASERS”, kas atrodas Rīgā, Mārkalnes ielā 10 (Juglā). Tas ir vien pāris minūšu attālumā no tidzniecības centra “Alfa” (braucot pa Lizuma ielu) vai tramvaju galapunkta Juglā (braucot pa Baltezera ielu un tad pa Salamandras ielu). Izklaides parkā ir pieejami ne tikai elektrokartingi, bet arī lāzertags un airsofts, kā arī foršas telpas atpūtai un lieliskai ballītei.

Izklaidējies, svini un atpūties

Pie “GUNSnLASERS” ir tādi elektrokartingi, lai var braukt gan pieaugušie, gan arī bērni, ja augums ir vismaz 1,2 m. Kartingi ir atbilstošos izmēros un ar jaudu, lai braukšana būtu droša un atbilstoša vecumam, prasmēm un trases specifikai. Starp citu, šie kartingi ir radīti tepat pie mums, Latvijā. Atbalsti vietējos!

GUNSnLASERS” elektrokartingi ir forša ideja dažādiem pasākumiem:

  • dzimšanas un vārda dienas ballītēm lieliem un maziem;
  • team-building aktivitātei sporta komandām, nometnēm, hobiju domubiedriem u. tml.;
  • korporatīvajiem pasākumiem;
  • lieliskai brīvdienu atpūtai ģimenes un draugu lokā.

Lai izbrauktu ar kartingiem, nav obligāti vajadzīgs kāds īpašs notikums – nāc viens vai divatā

un izjūtu azartu, sacensību garu un lieliskas emocijas, kas Tev būs pēc veiksmīgi izbraukta apļa. Elektrokartings ir lielisks veids, kā aizmirst par ikdienas rutīnu. Pēc sacīkstēm ikviens braucējs saņem diplomu ar saviem apļa laikiem. Tas nozīmē, ka pavisam ērti un precīzi varat salīdzināt laikus un noteikt, kurš no jums ir bijis labākais braucējs un ir tiesīgs kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Vai tas būsi Tu?

Apmeklē “GUNSnLASERS” mājaslapu www.gunsnlasers.lv, uzzini vairāk, kas ir elektrokartings, un piesaki braucienu! Elektrokartingi izklaides parks strādā katru dienu atbilstoši veiktajām rezervācijām. Tas nozīmē, ka pasākumu vari noorganizēt arī vēlu vakarā. Tiekamies trasē!

Komentāri