Feldmans: Ja nebūtu ārkārtējās situācijas, budžeta veidošanas procesā diskusijas būtu asākas

Finanšu ministrijai (FM) ar nākamā gada valsts budžetu vajadzēja strādāt kvalitatīvāk, tāpēc būtu jādomā par cilvēku nomaiņu ministrijas augstākajā vadībā un Budžeta departamentā, uzskata koalīcijā ietilpstošās Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedrs Krišjānis Feldmans.

Intervijā Latvijas Radio politiķis norādīja, ka nākamā gada budžeta projektu vērtē ar trīs ballēm no piecām. Viņa ieskatā, tas nozīmē, ka būtu jāmaina FM ierēdņi.

“Daudzi ir amatos 15 un 20 gadus, bet tas acīmredzami sekmē stagnāciju un motivācijas zudumu, kas izpaužas arī darbā ar valsts budžeta projektu,” uzskata Feldmans.

Viņš norādīja, ka FM Budžeta departaments “ir kā sestais koalīcijas partneris”, tāpēc ir svarīgi, lai nebūtu vērojam stagnācijā šajā departamentā, tas ir valstij svarīgi.

Vaicāts, vai domā, ka būtu nepieciešama arī paša finanšu ministra Jāņa Reira (JV) nomaiņa, Feldmans atbildēja izvairīgi, vien norādot, ka “kopumā situācija ir sarežģīta, jo mēs atrodamies ārkārtējā situācijā”.

Kā zināms, Saeima šonedēļ turpināja darbu pie nākamā gada budžeta, kas paredz arī būtiskas izmaiņas alternatīvajos nodokļu režīmos.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro