Iespēja pieteikties uz kādu no divpadsmit biznesa konferencēm – uzzini, ko nākotne nesīs tavai nozarei!

Šis gads daudziem uzņēmējiem nav bijis viegls – nācies saskarties gan ar ierobežojumiem, darbaspēka trūkumu un finansiālām grūtībām, līdz ar to nav pārsteigumu, ka daudzas nozares ar bažām gaida nākamo gadu. Lai arī gaidītā atkopšanās ekonomikā pienāca negaidīti ātri, riski par vīrusa atkārtotiem viļņiem saglabājas, tāpat kā saspringtāks kļuva arī darba tirgus. Kas īsti gaidāms 2022. gadā? Vai dzīvosim labāk? Vai pieaugs uzņēmumu izmaksas un kā tas atsaukties uz patērētājiem? Šie un daudzi citi jautājumi tiks apskatīti šī gada nozīmīgākajās biznesa konferencēs Latvijā.

Jau šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties uz kādu no divpadsmit biznesa konferencēm par tādām jomām kā pārtika un lauksaimniecība, personāla vadība, būvniecība un arhitektūra, nodokļu politika, nekustamais īpašums, finanses un investīcijas, tehnoloģijas un ražošana, ceļojumi un horeca, transports un loģistika, mēbeles un interjers, grāmatvedība un nodokļi, kā arī veselība un farmācija.

Biznesa konferencēs uz diskusijām pulcēsies savas jomas eksperti un mēģinās rast atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par to, kāds būs gaidāmais 2022. gads Latvijā un pasaulē!

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

– Agrā pieteikšanās līdz 12.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Šī ir unikāla iespēja uzzināt vairāk par gaidāmo nozarē, ekonomikā un uzņēmējdarbībā. Tā ir iespēja sagatavoties gaidāmajam jau savlaicīgi!

Plašāka informācija par konferencēm: https://www.registreties.lv/konferences vai https://konferences.lv/

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro