Izdevīgs Darījums: Augstā inflācija mudina pārdot savu īpašumu un vienlaikus rast veidu, kā tajā palikt dzīvot

Saistībā ar energoresursu krīzi un augsto inflāciju novērojama aktivitāte mājokļu tirgū – daudzi steidz pārdot savus īpašumus, izīrēt tos vai samainīt pret mazākiem. Vienlaikus daudzi par atbilstošu variantu atzinuši tieši “Izdevīgs Darījums” pakalpojumu – iespēju savu īpašumu pārdot, vienlaikus paliekot tajā dzīvot.

Kā norāda “Izdevīgs Darījums” pārstāvis Raitis Ozoliņš, šobrīd sabiedrībā ir novērojams zināms satraukums par gaidāmo ziemu un cenām, un daudzi jau tagad meklē veidus kā ietaupīt un papildus nopelnīt: “Mēs saņēmām daudzus pieprasījumus, kas apliecina tikai to, ka cilvēki ir ieinteresēti ne tik daudz atbrīvoties no sava īpašuma, kā vienkārši papildus nopelnīt. Turklāt – tā vietā, lai liktu tiem meklēt jaunu dzīvesvietu, “Izdevīgs Darījums” piedāvā viņiem šajā īpašumā, ko viņi tikko pārdevuši, palikt dzīvot. Tātad tiek saņemta gan nauda par pārdoto īpašumu, gan saglabāta iespēja tajā dzīvot arī turpmāk,” skaidro “Izdevīgs Darījums” pārstāvis Raitis Ozoliņš.

Vaicāts par “Izdevīgs Darījums” klienta profilu, viņš uzsver, ka situācijas ir dažādas: “Ar mums sazinās gan pensionāri, kuriem šajā laikā ir īpaši nozīmīgs finansiāls atbalsts, gan daudzbērnu ģimenes, kas atzīst, ka naudas rezerve, lai kaut kā mīkstinātu šo augsto inflāciju, vienkārši nav tik liela. Līdz ar to “Izdevīgs Darījums” nāk kā lielisks variants, lai atvieglotu gan maksājumus, gan ļautu nopelnīt pietiekami, lai pietiktu visam.”

Visi darījumi ar “Izdevīgs Darījums” notiek ātri, korekti un juridiski droši – darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību. Jums pat nekas nebūs jādara, jo nekustamā īpašuma jomas profesionāļi ar vairāk kā 10 gadu pieredzi parūpēsies gan par raitu darījuma gaitu, gan sekmīgu iznākumu, kā arī kalpos kā drošības garants.

Ja Jums ir īpašums – dzīvoklis vai māja, ko vēlaties pārdot un kurā vēlaties turpināt dzīvot, droši sazinieties ar “Izdevīgs Darījums” un arī Jūs varēsiet izmantot šo lielisko iespēju.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit >>> https://pieteikums.lv/izdevigs-darijums

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro