Izvēloties Latvijas produkciju, iespējams, parūpēties ne tikai par savu veselību, bet arī atbalstīt vietējos ražotājus

Rudens mūs visus šobrīd bagātīgi lutina ar pašmāju ražu – āboli, kartupeļi, burkāni, sīpoli, bietes un citi vietējie labumi ir atrodami ikviena veikala plauktos. Jāatzīmē, ka dārzeņi un augļi šobrīd ir ļoti svarīgi, lai stiprinātu imunitāti. Ņemot vērā Covid-19 laiku un gripas sezonas tuvošanos, birojs “Latvijas Produkts” aicina ikvienu rūpēties par savu veselību un atbalstīt vietējos ražotājus, iegādājoties pašmāju augļus un dārzeņus.

“Stipra imūnsistēma var palīdzēt samazināt risku saslimt, tieši tāpēc cilvēki tiek aicināti savā uzturā iekļaut arvien augļus un dārzeņus, kas satur daudz minerālvielu un vitamīnu. Tā, piemēram, dzērvenes, ķirbjus, ķiplokus un kartupeļus, kas satur daudz šķiedrvielu, minerālvielu un vitamīnu,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Birojs “Latvijas Produkts” pārstāvji aicina iegādāties tieši Latvijas produkciju, lai šajā laikā sniegtu atbalstu arī vietējiem ražotājiem: “Pašmāju produkcijas iegāde sniedz iespēju ne tikai parūpēties par savu veselību, jo, kā zināms, pašmāju produkcija vienmēr ir kvalitatīvāka un veselīgāka, bet arī sniegt savu atbalstu vietējiem uzņēmumiem, kuriem šajā laikā neklājas viegli.”

Tāpat birojs atgādina, ka piešķir vietējiem ražotājiem nacionālās kvalitātes zīmes, kā arī sniedz tiem plašas publicitātes iespējas, tādējādi popularizējot Latvijas preces, par kurām rezultātā parādās ļoti liela patērētāju interese.

Vietējiem uzņēmumiem šobrīd ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.
– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.
– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Plašāk: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli

Komentāri