Jau pēc pāris mēnešiem Kariņa valdība kritīs, prognozē Šlesers

Jau rudenī kritīs Krišjāņa Kariņa valdība, uzskata politiķis Ainārs Šlesers.

Atsaucoties uz bijušās veselības ministres Ilzes Viņķeles paziņojumiem, ka “rudenī mūs gaida nodokļu un kovida “Molotova kokteilis””, un ka “Kariņš ir atrauts no realitātes un dzīvo “burbulī””, Šlesers pauda, ka Kariņa valdība varētu krist rudenī.

“Izskatās, ka valdībā sāksies žurku cīņas. Varavīksnes valdības partijas saprot, ka līdz vēlēšanām visas neizdzīvos, tāpēc Ilze Viņķele, kā pieredzējusi politiķe, sāk atklāti kritizēt Kariņu, jo saprot, ka Kariņa Titāniks drīz nogrims,” norādīja Šlesers.

Kā zināms, Viņķele asi kritizējusi Kariņa atrautību no realitātes un dzīvošanu burbulī.

“Ja mēs prezumējam, ka viņa pasaulē viss ir droši un vienīgais, kas jāizdara, ir jāvakcinējas pašam un jāparūpējas, lai to izdara arī apkārtējie, tas kropļo kopējo bildi valstī. Tieši tas ir noticis arī pie šīm nodokļu izmaiņām,” intervijā Rīga TV24 paudusi Viņķele.

Pēc viņas sacītā, lielākais izaicinājums būs tas, ka tas kumulēsies ar premjera bailēm par epidemioloģisko situāciju rudenī, jo, ja mēs gaidām līdz rudenim, lai saprastu, ko dara šīs nodokļu izmaiņas, tad tas var sakrist kopā ar kovida pieaugumu un tas “jau sanākšot tāds Molotova kokteilis”.

Komentāri