Kariņš orientējas uz citu valsti, nevis uz to, ko viņš vada.

Pensionēšanās vecums jau tagad tiek pakāpeniski palielināts, bet izskatās, ka premjers Krišjānis Kariņš (JV) to nezina, intervijā “Ventas balss” sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot Kariņa it kā virzīto jautājumu par pensionēšanās vecuma paaugstināšanu, Lembergs norādīja, ka “pensionēšanās vecums jau tiek palielināts no 2014. gada un tā paaugstināšana noslēgsies 2025. gada 1. janvārī.”

“Kariņš saka, ka pensionēšanās vecums jāpalielina, bet viņš jau tagad palielinās. Ir likums. [..] Nekas nekur nav jāpalielina, jo tas tiek palielināts katru gadu,” uzsvēra Lembergs.

Viņš norādīja, ka, ja Francijā bija milzīgi protesti par to, ka pensionēšanās vecumu noteica 64 gadi, tad mums no 2025. gada būs 65 gadi.

“Bet Kariņš saņem citas valsts pensiju un viņš orientējas uz citu valsti, nevis uz to valsti, ko viņš vada. Ne viņš zina pensionāru dzīvi, ne viņš zina maznodrošināto dzīvi. Neko viņš nezina,” skarbs savos izteicienos bija Lembergs.

Kā zināms, premjers Krišjānis Kariņš pensionēšanās vecuma celšanu nosaucis par neizbēgamu, paužot, ka “ja mēs to nedarām, tad mūsu bērni nekādi nespēs uzturēt šobrīd strādājošos, kad viņi aizies pensijā”.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro