Kas nākamgad sagaida nekustamā īpašuma tirgu? Svarīgākais biznesa konferencē “Nekustamais īpašums 2022”

Lai arī nekustamā īpašuma tirgus krīzes laiku pārdzīvojis samērā mierīgi, skaidrs, ka būvniecības izmaksu pieaugums, nekustamā īpašuma tirgus cenu pieaugums un mājokļu kreditēšanas jautājums atstās sekas uz nekustamo īpašumu tirgu. Lai būtu gatavi gaidāmajām pārmaiņām, ikvienam ir iespēja apmeklēt šī gada nozīmīgāko biznesa konferenci “Nekustamais īpašums 2022”.

Konferencē dalībnieki un referenti diskutēs par situāciju nekustamā īpašuma tirgū, tostarp arī par to, kāda šobrīd ir cilvēku interese par nekustamajiem īpašumiem un kur cilvēki labprāt izvēlas dzīvot. Tāpat arī būs iespējams uzzināt par jauno projektu attīstību un izmaksām, kā arī to, kādus izaicinājumus nekustamā īpašuma tirgum metusi pandēmija. Tiks pievērsta uzmanība tādām tēmām kā – nekustamais īpašums ir ražošanas faktors mūsu ekonomikā tāpat kā darbaspēks un kapitāls, kā efektīva nekustamā īpašuma izmantošana var būtiski ietekmēt uzņēmējdarbības produktivitāti, kā arī ekonomiskās izaugsmes ietekme uz pieprasījumu pēc nekustamā īpašuma.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

  • Agrā pieteikšanās līdz 05.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

  • Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

  • Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
  • Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
  • Iespēja papildus publicitātei medijos.

Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

Plašāka informācija par konferenci >>> https://www.registreties.lv/nekustamais-ipasums

Komentāri