Klientu ērtībām sūtījumu ātrākai saņemšanai – jauni pakomāti vēl pie trim pasta nodaļām

Jauni pakomāti sūtījumu ātrākai saņemšanai šonedēļ būs pieejami vēl divu pasta nodaļu klientiem – Mārupē, t/c Rimi telpās Daugavas ielā 31, un pie Rīgas 29.pasta nodaļas Ruses ielā 9, bet no pagājušās nedēļas nogales pakomāts jau darbojas pie Rīgas 57.pasta nodaļas t/c Mego Prūšu ielā 2. Turpinot pakomātu izvietošanu sūtījumu saņemšanai noslogotākajās Rīgas un reģiona pasta nodaļās, kur ir visvairāk izsniedzamo sūtījumu, tuvāko nedēļu laikā pie pasta nodaļām vai to telpās klientiem būs pieejami vēl 12 pakomāti. Sākotnēji jaunie pakomāti nodaļās būs paredzēti tikai sūtījumu izsniegšanai, taču, stabilizējoties ienākošo sūtījumu plūsmai, tajos tiks aktivizēta arī nosūtīšanas funkcija.

Jauns pakomāts sūtījumu saņemšanai pagājušās nedēļas nogalē sācis darboties pie Rīgas 57.pasta nodaļas t/c Mego Prūšu ielā 2, un klientiem tas pieejams tirdzniecības centra darbalaikā katru dienu no plkst.8 līdz 22. Savukārt šonedēļ pakomāti sūtījumu izsniegšanai tiks izvietoti pie Mārupes pasta nodaļas t/c Rimi Daugavas ielā 31 un pie Rīgas 29.pasta nodaļas Ruses ielā 9. Pakomāts pie Mārupes pasta nodaļas būs pieejams tirdzniecības centra darbalaikā katru dienu no plkst.7.30 līdz 22, savukārt sūtījumus no pakomāta pie Rīgas 29.pasta nodaļas klienti varēs izņemt 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

Turpinoties Covid-19 izplatībai, vīrusa negatīvā ietekme būtiski ietekmē gan ienākošo sūtījumu plūsmu, gan pakalpojumu sniegšanu pasta nodaļās. Starptautisko sūtījumu plūsma ir ļoti nevienmērīga, vienlaikus bieži ienākot lielam sūtījumu apjomam no ārvalstīm, kas pēc apstrādes Latvijas Pasta šķirošanas kompleksā tiek nogādāti pasta nodaļās un ir vienlaikus jāizsniedz lielam skaitam klientu. Tajā pašā laikā iespējas apkalpot klientus pasta nodaļās samazinās: vairākos desmitos pasta nodaļu drošības prasību dēļ samazināts uz vietas apkalpojamo cilvēku un attiecīgi – arī kases sistēmu skaits.

Šā jautājuma risināšanai un maksimāli ātrai sūtījumu izsniegšanas nodrošināšanai Latvijas Pasts sācis 18 jaunu pakomātu izvietošanu noslogotākajās Rīgas un reģiona pasta nodaļās – patlaban pakomāti sūtījumu saņemšanai jau pieejami Rīgas 83.pasta nodaļā Dzirciema ielā 1a, pasta centrā Jelgava Katoļu ielā 2b, Ogres 1.pasta nodaļā Brīvības ielā 38, un Rīgas 57.pasta nodaļā, Prūšu ielā 2. Turpmākajās nedēļās pakomāti intensīvi tiks izvietoti arī pie citām pasta nodaļām vai to telpās.

Katram no jaunajiem pakomātiem, kas atbilstoši konkrētās pasta nodaļas tehniskajiem parametriem izvietots vai nu nodaļas priekštelpās vai pašā nodaļā, būs atšķirīgs darbalaiks – tas pieejams visu diennakti vai saskaņā ar attiecīgās nodaļas darbalaiku.

Katra jaunā pakomāta kapacitāte ļauj tajā vienlaikus ievietot aptuveni 100 sūtījumu, un klients par sūtījuma saņemšanu pakomātā saņems īsziņu mobilajā tālrunī, ja šis numurs būs norādīts uz sūtījuma.

Tāpēc, noformējot sūtījumu, ir svarīgi iekļaut informāciju ar korektu un funkcionējošu adresāta mobilā tālruņa numuru, pievienojot to saņēmēja adresei.

To pasta nodaļu klientus, kur tiks izvietoti pakomāti, aicinām rūpīgi sekot līdzi saņemto aicinājuma īsziņu tekstam, lai saprastu, vai sūtījumu iespējams saņemt pašā nodaļā vai nodaļas pakomātā. Arī saņemot atkārtotu īsziņas aicinājumu, lūdzam pārliecināties, vai sūtījuma saņemšanas vieta nav mainīta uz pakomātu – tas tiks darīts, ja pakomātā būs atbrīvojies nodalījums. Lai sūtījumu aprite pasta nodaļās būtu maksimāli raita, aicinām klientus sūtījumus no pakomātiem izņemt, cik ātri iespējams, lai ļautu tos saņemt arī nākamajiem klientiem.

Ņemot vērā nepieciešamību izsniegt iespējami daudz sūtījumu, sākotnēji pasta nodaļās izvietotie pakomāti būs paredzēti tikai sūtījumu saņemšanai – sūtījumu nosūtīšanas funkcija tiks aktivizēta, tiklīdz sūtījumu izsniegšanas plūsma nodaļās kļūs vienmērīgāka.

Kopējais Latvijas Pasta pakomātu skaits pēc visu jauno pakomātu izvietošanas sasniegs 80, un papildus izsludināts iepirkums vēl 120 jauniem pakomātiem.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro