Kustība “Par!” aicina uz piketu pie Ministru kabineta ar prasību apturēt asiņaino tranzītu caur Latviju

Otrdien, 12. martā plkst. 11.20 pie Ministru kabineta ēkas notiks pikets ar prasību apturēt asiņaino tranzītu caur Latviju un slēgt robežu ar Krieviju.

“Pacietība ir izsmelta. Ir pienākušas kārtējās ziņas par miljoniem tonnu, šoreiz mangāna rūdas, importu caur Latviju. Dati liecina, ka 2023. gadā Krievija importēja divus miljonus tonnu mangāna rūdas, kas ir rekordliels apjoms. Mangāna rūda tiek izmantota augstas kvalitātes tērauda ražošanā, kas nepieciešama ieroču stobriem, bruņumašīnām un šādu transportlīdzekļu kāpurķēdēm. Nav šaubu, ka mangāna rūdas importa ievērojamais kāpums Krievijā ir saistīts ar kara vajadzībām. Un no diviem miljoniem mangāna rūdas teju 90% tika pārkrauta Latvijas un Igaunijas ostās. Un Latvijas valsts dzelzceļa kompānija “LDz Loģistika” ir viena no vairākām Latvijas kompānijām, kas mangāna rūdas kravas ir nogādājusi Krievijā,” pausts partijas paziņojumā.

Kustība “Par!” pieprasa Ministru kabinetam nekavējoties slēgt robežu ar Krieviju un pārtraukt asiņaino kravu tranzītu. Nav pieļaujama situācija, kad Latvijas valsts kapitālsabiedrība caur Latvijas valsts teritoriju piegādā preces Krievijai kara turpināšanai.

“Asiņainais tranzīts uz Krieviju ir jāpārtrauc. Tas ir jādara Latvijai, tas ir jādara Eiropai. Latvijas valdībai ir jārāda piemērs un Eiropai ir jāseko,” uzsver partija.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro