LDDK prezidents: Nav normāli, ka gan labos, gan sliktos laikos mums saka, ka nodokļu sistēma nav maināma

Nodokļu sistēmas izmaiņu grupa apturējusi darbu pie nodokļu reformas, šorīt LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Andris Bite.

“Apmēram pusotru gadu mēs katru nedēļu sēdējām, bija plānots, ka mēs apskatām katru nodokli. [..] Atnākot trešdien uz sēdi, mums bija pilnīgs pārsteigums, kas mijās ar izmisumu vai dusmām, vai vilšanos, jo Finanšu ministrija iesāka sarunu ar to, cik grūti šobrīd ir ekonomikā Lietuvā, Igaunijā un Beļģijā, un paziņoja, ka mūsu budžeta ieņēmumi un plāni ir diezgan švaki, un mēs neko nevaram mainīt. Gaidīsim labākus laikus,” sacīja Bite.

Viņš norādīja, ka Finanšu ministrija aizbildinājusies ar to, ka, lai turpinātu darbu pie nodokļu sistēmas izmaiņām, jāsagaida ekonomikas prognozes rudenī.

“Nav normāli, ka labos laikos mums saka, ka nodokļu sistēma nav maināma, jo visiem naudas pietiek, viss ir labi, bet sliktos laikos – tad, kad ir nepieciešams veikt izmaiņas un nepieciešams ekonomiku restartēt, – mums saka, ka mēs to nevaram, jo ir slikti laiki,” uzsvēra Bite.

Darba grupas biedri vēlas saņemt skaidrojumu no finanšu ministra Arvila Ašeradena par to, kāpēc tālākie procesi nodokļu sistēmas reformēšanai ir jāaptur.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro