Lembergs administratīvā kārtā centīsies pierādīt OFAC sankciju nepamatotību

Ventspils mērs Aivars Lembergs informēja, ka izmantos doto iespēju administratīvā kārtā pierādīt ASV Ārvalstu aktīvu kontroles birojam (OFAC), ka sankciju pamatojums ir nepatiess.

Lembergs atgādināja, ka viņam tiesāšanās pieredze nav tikai Latvijā, bet vēl vairākās citās valstīs: “Skaļākā bija Lielbritānija, kur es uzvarēju tiesā un arī visur citur es esmu vinnējis, bet nekāda tiesu prakse ASV man nav, un, protams, ka es ieklausos tajā, ko man saka aizstāvji. Tiesā tika iesniegta prasība pret ASV Finanšu ministriju ar prasību izsniegt man failu – tātad, dodiet visus pierādījumus, kas pierāda manus nāves grēkus pasaules civilizācijas priekšā, kur esmu tikpat bīstams kā Bin Ladens. Viņi iedeva failu un tas ir publicēts manā mājaslapā.”

“Šo failu komentēja arī OFAC advokāts, un viens no viņu iebildumiem, kāpēc tiesai nevajag skatīt šo jautājumu, ir šāds – “prasītājs pat nav mēģinājis izmantot OFAC pārskatīšanas procedūras, kas varētu būt viņam ļāvušas piekļūt vairāk informācijai attiecībā uz iekļaušanas iemesliem, un ar noteikumu, ka viņš sniedz attaisnojušu informāciju, kas varētu novest pie svītrošanas no sankcijām”, jeb citiem vārdiem, viņi saka – Lemberg, ko tu ej uz tiesu. Nāc pie mums. Mēs tev iedosim informāciju, tu viņu apgāzt un ja varēsi apgāzt, mēs tevi izņemsim no sankcijām,” turpināja Lembergs.

Politiķis norādīja, ka viņa advokāti pieņēmuši lēmumu, ka šobrīd ir īstais brīdis, lai vērstos pie rīkojuma izdevēja: “Un sākas jauns posms, kas it kā būšot īsāks kā tiesvedība, it kā lētāks un, iespējams, rezultatīvs. Bet, ja tas tā nebūs, ar to stāsts nav beidzies, tā kā es izmantošu iespēju turpināt taisnības meklēšanu pie OFAC.”

Runājot par ASV sankcijām, Lembergs jau iepriekš uzsvēra, ka viņam gada laikā nav izvirzīta neviena apsūdzība par ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja skaļajiem apvainojumiem. Tāpat viņš pauda pārliecību, ka šīs OFAC sankcijas ir politiskā izrēķināšanās ar viņu, ko pasūtījusi Latvijas valdība

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro