Lembergs: Ar manis plosīšanu Latvijas iedzīvotājs nevar tikt pabarots

Latvijā ir daudz svarīgāki jautājumi par Aivaru Lembergu, izriet no Lemberga intervijas “Ventas Balsij”.

Pēc Lemberga sacītā, “Apvienotais saraksts” ar viņa vārda pieminēšanu vēlas novērst uzmanību no ļoti daudzajām sasāpējušajām problēmām, kas traucē dzīvot katram Latvijas iedzīvotājam.

“Es jau varētu piepūst vaigus un skatīties spogulī, cik esmu milzīgi varens un ietekmīgs, bet tas viss ir liels blefs,” sacīja Lembergs.

Viņš norādīja: ““Apvienotais saraksts” sūkstījās par manu izšķirošo ietekmi, ka es vadīšot valdību, nevis Siliņa, bet neizvirzīja nevienu darāmo darbu, ko viņi vēlas izdarīt, – ja neskaita jaukto vēlēšanu sistēmu, ko viņi tā pēkšņi pieminēja, vairs neviena cita darāma darba, problēmas nav – Latvijā viss norit labi, mēs esam labākie pasaulē! Diemžēl tas tā nav.”

Viņš piebilda, ka vispār tendence ir ārkārtīgi slikta: “Latvija nevis izvirza uzdevumu būt pārtikušākai valstij ar laimīgākiem cilvēkiem nekā Zviedrijā, Vācijā, Lielbritānijā, bet mazliet panākt Lietuvu un Igauniju, un tas tiek pasniegts kā milzīgs sasniegums, ja tas tā notiks.”

“Domāju, ka agri vai vēlu būs spiesti atgriezties pie tēmas – ko darīt? Jo ar manis plosīšanu Latvijas iedzīvotājs nevar tikt pabarots. Viņi lieki domā, ka Latvijas tauta ir dumja un uzskata – ja es nebūšu pie koalīcijas galda, tad visi jautājumi tiks atrisināti,” izteicās Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro