Lembergs: Ar Viņķeles politisko līķi tomēr bija par maz – valdības vērtējums nokrities līdz zemākajai atzīmei

Valdība, paužot atbalstu priekšlikumam par 500 eiro vienreizējo pabalstu katram bērnam, patiesībā cenšas glābt savu vēsturiski zemāko reitingu, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Kā zināms, februārī Krišjāņa Kariņa vadītās valdības darba vērtējums noslīdējis līdz zemākajai atzīmei tās pastāvēšanas divu gadu laikā. Šomēnes 71% no visiem aptaujātajiem valdības darbam devuši negatīvu vērtējumu.

Pēc Lemberga sacītā, tas, ka valdības darba vērtējums ir nokrities līdz zemākajai atzīmei tās pastāvēšanas laikā, liecina, ka viņa kritiskais viedoklis par valdību nav saucēja balss tuksnesī.

“Ja atceraties, Bordāns padzina Viņķeli no veselības ministra amata ar mērķi, ka tā līkne apstāsies. Es jau prognozēju, ka ar Viņķeles politisko līķi būs par maz,” piebilda Lembergs.

“Tagad valdošā koalīcija atbalstīja priekšlikumu izmaksāt 500 eiro par katru bērnu – šim priekšlikumam atradās dzirdīgas ausis, bet tas mērķis jau nav bērni, jo, ja tas tā būtu, viņi jau sen būtu iedomājušies par to, bet mērķis ir glābt šo tendenci. Bet es nedomāju, ka vēlētāju atbalsts ir tik vienkārši nopērkams,” komentēja Lembergs.

Vienlaikus viņš piebilda, ka nav zināms, kad ģimenes varēs šos 500 eiro iztērēt, ņemot vērā, ka neloģiskie tirdzniecības ierobežojumi joprojām ir spēkā.

LSM pasūtītajā SKDS aptaujā, kas notika 9.–12. februārī un noslēdzās pirms valdības lēmuma par 500 eiro piešķiršanu par katru bērnu, tikai 1% respondentu atzina, ka valdības darbu vērtē pozitīvi.

Komentāri