Lembergs: AS un NA baidās, ka līdz ar koalīcijas paplašināšanu, viņiem no rokām izslīdēs vara

Gan “Apvienotais saraksts” (AS), gan Nacionālā apvienība (NA) ir ieinteresēti saglabāt esošo koalīciju, intervijā medijam “Ventas Balss” sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Kā zināms, šobrīd norit sarunas par iespējamo koalīcijas paplašināšanu, pret ko iebilst koalīcijas partneri “Apvienotais saraksts” un Nacionālā apvienība”.

Kā pauda Lembergs: “Šobrīd “Tautas partijai” (“Apvienotajam sarakstam”) ir 25 vietas Saeimā, bet koalīcijā ir 15. Ja tagad realizējas Kariņa ideja, ka paplašina koalīciju, piemēram ar ZZS, tad jebkurā jautājumā “Apvienoto sarakstu” var aizstāt. Līdz ar to tā vara Pīlēnam, Kučinskim, Andrim Šķēlēm izslīd no rokām.”

Lemberga ieskatā, šīs valdības resurss ir beidzies: “Pats premjers Krišjānis Kariņš ir skaidri paudis, ka pašreizējā valdība tās tagadējā sastāvā (“Apvienotais saraksts”, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība) strādā neefektīvi un mīdās uz vietas, kā rezultātā mīdās uz vietas arī tautas attīstība. Līdz ar to būtu loģiski, ka šai valdībai būtu laiks pārstāt strādāt.”

Savukārt komentējot bažas, ka līdz ar koalīcijas paplašināšanos pieaugs viņa ietekme, Lembergs pauda: “Es esmu viņiem kā sarkanā lupata. Ar to tiek demonizēts Lembergs. Bet jautājums – kādi ir riski? Neviens nenorāda par ko ir runa. Es pateikšu, kur ir riski – tad, kad Kučinskis bija premjers, es viņu ļoti asi kritizēju par nodokļu reformu, veselības reformu, izglītības reformu. Ne Dzintars, neviens ar mani nebūs gatavs diskutēt. Jo tur vienkārši saplēst kreklu – tas nav arguments. Viņiem ir paniskas bailes no politiskas diskusijas ar Lembergu, tāpēc viņi aprej mani aizmuguriski [..] Es esmu neērts, es uzstādu neērtus jautājumus.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro