Lembergs: AS un NA centās visu laiku pazemot “Jauno Vienotību” – Kariņa partijai tas beidzot apnika

Arī šonedēļ turpinājās “Jaunās Vienotības” sarunas ar opozīcijas partijām, ņemot vērā, ka premjers Krišjānis Kariņš atzinis, ka “pašlaik ar 54 koalīcijas balsīm “ir par īsu”, lai risinātu vairākas valdības uzstādītās prioritātes.” Kā politiskos notikumus komentējis Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs, – faktiski valdība gadu ir mīņājusies uz vietas dēļ tā, ka valdībā nav vienprātības par prioritāriem jautājumiem.

“Jāsaka gan, ka gan “Apvienotais saraksts” (AS) jeb Šķēles saraksts, gan Nacionālā apvienība (NA) centās visu laiku pazemot “Jauno Vienotību”, pasvītrojot, ka bez viena vai otra nevar pieņemt nevienu lēmumu. Tā tas arī notika – faktiski Latvija gadu mīņājās uz vietas,” komentējot iespējamo koalīcijas paplašināšanu, sacīja Lembergs.

Viņš turpināja, ka “Jaunā Vienotība” šādu situāciju nevarēja ilgi ciest, jo, kā norādīja Lembergs, “ “Jaunajai Vienotībai” ir divas reizes vairāk balsu kā Nacionālajai apvienībai un gandrīz divas reizes vairāk [balsu] nekā Andra Šķēles sarakstam.”

“Pēc manām domām “Jaunā Vienotība” demonstrē, ka viņiem šī atkarība no šiem iedomīgajiem politiskajiem spēkiem ir apnikusi. “Jaunā Vienotība”, dominējot Saeimā, vēlas virzīties uz priekšu Latvijas attīstībā un meklē izeju no strupceļa, kādā ir nonākusi valdība. Vai tas izdosies, tas ir atkarīgi vienīgi no “Jaunās Vienotības”,” uzsvēra Lembergs, piebilstot, ka tāpat bez “Jaunās Vienotības” nevienu valdību, nevienu koalīciju nevar izveidot.

Arī premjers Krišjānis Kariņš pauda, ka viņa ieskatā iesaistītās puses domā dažādās kategorijās. Nacionālā apvienība un “Apvienotais saraksts” domājot par riskiem zaudēt kādu vietu valdībā, bet viņš pats domājot par to, kas valstij jāizdara, un kuri spēki palīdzēs to sasniegt.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro