Lembergs cer, ka apelācijas instances tiesa beigsies šogad: Redzēsim, vai Bordāns spēs sakārtot arī apelāciju

Mana vienīgā iespēja ir augstākās instances tiesa, Dž. Dž. Džilindžera vadītajā “YouTube” raidījumā “Dž. Spot” sacīja Ventspils domes deputāts Aivars Lembergs.

Lembergs izteica cerību, ka apelācijas instances tiesa beigsies šogad, turpinot, ka viņa ieskatā, pret viņa vērstā apsūdzība ir absolūts fufelis.

Tā, piemēram, eksprokurors Kokalis apgalvojis, ka Lembergs 1993. gada rudenī no viņa esot izspiedis 5% SIA “Puses” kapitāla daļu, savukārt viņa bijusī sieva Aija Kokale tiesā liecināja ka tobrīd SIA “Puses” daļas piederēja Aijai, nevis Valentīnam, un no viņas, Aijas Kokales, neviens neko neizspieda: “Kā mani par to var notiesāt?”

Viņš gan cerot uz Augstāko tiesu, sakot, ka “iespējams, tur būs augstāka sirdsapziņa un augstāka objektivitāte.” Citas iespējas man nav, norāda politiķis.

“Vai varēs Bordāns sakārtot apelāciju, tāpat kā sakārtoja pirmās instances tiesu? To es nevaru pateikt,” viņš piebilda.

Savukārt vaicāts par savas ietekmes izmantošanu pilsētā, Lembergs norādīja: “Man nav un nekad nav bijusi neviena apsūdzība, ka es būtu savācis kaut centu no pilsētas budžeta.”

Vaicāts, par apcietinājumu tiesas zālē, viņš atzina, ka bija tam gatavs. Signāls tam esot bijis sabiedrisko mediju žurnālistu atrašanās tiesas zālē. “Tiesa bija saskaņojusi šovu. Bet vai šovs būtu izdevies, ja mani neapcietinātu?” sacīja Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro