Lembergs: Drošībnieks Strīķis godīgi atzinis, ka viņa dzīves mērķis ir viens – cīnīties pret mani

Bijušais drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis ļoti godīgi ir pateicis, ka viņa dzīves mērķis ir politisks – cīnīties pret Lembergu un viņa partiju, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot Strīķa apgalvojumus, ka Jaunā konservatīva partija vienmēr viskonsekventāk ir iestājusies pret Lemberga ietekmi Latvijas politikā un tieši tāpēc Lembergs partiju redz kā bīstamu konkurentu, politiķis norādīja, ka ar to Strīķis ir atzinis, ka viņa dzīves mērķis ir politika.

“Strīķis vadīja armijas specdienestu laikā, kad viņa sieva faktiski vadīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju. Strīķis, būdams specdienestu vadītājs, ar sirdi un dvēseli strādāja konkrētu politisko spēku interesēs,” sacīja politiķis.

Pēc Lemberga sacītā, Strīķis šajā atklāsmē ļoti godīgi pasaka, ka viņa dzīves mērķis ir cīnīties pret Lembergu un viņa pārstāvēto partiju: “Viņa motīvs ir politika, politika un vēlreiz politika, un viņš cīnīsies pret Lembergu ar visām iespējamām un neiespējamām metodēm. Strīķis to arī godīgi pasaka – politiski mērķi.”

Viņš gan piebilda, ka demokrātiskā valstī ir jāpielieto nevis specdienestu metodes, bet demokrātiskas metodes. “Smieklīgi izklausās, ka Latvija māca Baltkrievijai demokrātiju, lai gan Latvijā demokrātija ir tik, cik melns aiz naga,” sacīja Lembergs.

Komentāri