Lembergs: Es rekomendēju ZZS neiet Siliņas valdībā

Es rekomendēju Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) neiet Siliņas valdībā, bet partija lēma savādāk, intervijā “Neatkarīgajā” sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Runājot par Evikas Siliņas valdības veidošanu, viņš norādīja, ka analizējot, vai ZZS vajag iet valdībā vai nevajag, un, apsverot visus ieguvumus, zaudējumus un riskus, viņš secinājis, ka nevajag iet.

“Es to arī teicu. Bet kolēģi, kuriem vajadzēja izšķirties, kam tā ir viņu darbības tagadne un nākotne, izvēlējās iet šajā koalīcijas valdībā, kas arī pašlaik darbojas,” sacīja politiķis.

Lembergs uzsvēra: “Tā kā mana pozīcija bija, ka nevajag iet, es valdības veidošanas procesā nepiedalījos. Līdz ar to arī esmu pārstājis būt ZZS premjera amata kandidāts kopš pērnā gada septembra, kad izveidoja Siliņas valdību. Es vairs neesmu premjera amata kandidāts, un ZZS jānosauc jauns. Viņi to vēl nav izdarījuši, bet tā ir viņu problēma, tā nav mana problēma.”

“Protams, ja kāds palūdz kādu padomu, tad tā ir cita lieta. No manis vadītās partijas “Latvijai un Ventspilij” Saeimā ir trīs deputāti, līdz ar to mēs procesā kaut kādā veidā piedalāmies, taču es tur nejaucos iekšā. Protams, ZZS frakcijai un valdībai vajag stabilitāti, bet tas nenozīmē, ka es viņus saudzēšu, ka es viņiem dziedāšu slavas dziesmas, jo es uzskatu, ka Siliņa ir… nu tāda laba mājsaimniece,” izteicās Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro