Lembergs: Ja būtu pamats, valdība nekad nelaistu garām iespēju sākt kriminālprocesu pret mani

Neiespējami, ka ASV sankcijas patiesi būtu piemērotas par korupciju, bet Kariņa valdība gada laikā vēl nav ierosinājusi nevienu krimināllietu pret mani, žurnālistiem pauda Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Runājot par ASV sankcijām, Lembergs uzsvēra, ka viņam gada laikā nav izvirzīta neviena apsūdzība par ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) skaļajiem apvainojumiem.

“Pirms gada pateica – Lembergs ir korumpants. Ir pagājis gads – kur, ko, kad? Pasakiet uzvārdu. Nav. Kur ir kriminālprocess? Nav,” uzsvēra Lembergs.

Korupcijas neesamības faktu esot apliecinājis arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), norādot, ka pret Lembergu gada laikā nav sākts neviens kriminālprocess.

“Kā jūs domājat – Krišjāņa Kariņa valdība būtu pieļāvusi situāciju, ka ir pat mazākā iespēja, ka es esmu kaut ko korumpējis, bet lieta nav ierosināta? Ja es būtu aiznesis no domes ziedu pušķa kaut vienu rožu lapiņu, viņi tak būtu ierosinājuši zādzību sevišķi lielos apmēros, organizētā grupā ar iepriekšēju nodomu, ar sevišķi smagām sekām, bet pat par to nav – jo nav par ko, nav kur aizķerties,” sacīja Lembergs.

“Amerikāņi būtu kaut kur noslēpuši pierādījumus, lai pret Lembergu neceltu apsūdzību? Ticams ir tāds variants vai nav? Nav tāpēc, ka pierādījumu nav,” uzsvēra Lembergs, piebilstot, ka, ja tādi būtu bijuši, tad netiktu laista garām iespēja sākt kriminālprocesu pret viņu.

Tāpat viņš pauda pārliecību, ka šīs OFAC sankcijas ir politiskā izrēķināšanās ar viņu, ko pasūtījusi Latvijas valdība.

Ventspils mērs arī informēja, ka viņš KNAB ir uzrakstījis trauksmes cēlēja ziņojumu, kuram pievienojis visus Kolumbijas apgabala tiesas Vašingtonā sagatavotos materiālus lietā “Lembergs pret Geki un citiem”.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro