Lembergs: “Jaunā Vienotība” reklāmai no valsts budžeta saņem aptuveni 16 miljonus eiro

Latvija nav demokrātiska valsts, jo sabiedriskajos medijos lielākoties izskan tikai “Jaunās Vienotības” viedoklis, sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“Latvija ir demokrātiska valsts? Es saku, ka nē. Kāpēc es tā varu apgalvot? Tāpēc, ka sabiedriski politiskajos raidījumos – valdības radio un valdības televīzijā – apmēram 1/3 daļu no uzaicinātājiem sastāda “Jaunā Vienotība”,” sacīja Lembergs.

Viņš norādīja, ka “Jaunā Vienotība” no valsts televīzijas un radio gada budžeta, kas ir gandrīz 50 miljoni eiro, savai reklāmai saņem aptuveni 16 miljonus eiro: “Pārējām politiskajām partijām tiek atvēlētas drupačas, jo valsts sabiedriskajos medijos dominē tikai “pareizais” viedoklis, ko pauž “Jaunā Vienotība”. Pārējie Latvijā sēž pie ratiem. Tāda, lūk, ir demokrātija.”

Jau iepriekš Lembergs atsaucies uz aptauju, kas liecina, ka tikai 40% iedzīvotāju uzticas Latvijas sabiedrisko mediju ziņām, kas nozīmē, ka savukārt 60% tām neuzticas: “Kāpēc 60% no Latvijas iedzīvotājiem neuzticas valdības radio un valdības televīzijai, lai arī no valsts budžeta tie saņem desmitiem miljonu eiro? Ļoti vienkārši – tāpēc, ka šo mediju sabiedriskajos un politiskajos raidījumos galvenais vārds tiek dots sorosistiem, kurus, pirmkārt, pārstāv “Jaunā Vienotība”.”

Politiķa ieskatā par neatkarīgiem medijiem mūsu valstī var uzskatīt tikai tos, kas nesaņem valdības finansējumu.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro