Lembergs: Kristovskis absolūti necieš citu viedokli un nepanes kritiku

Kurzemes rajona tiesa noraidījusi politiķa Ģirta Valda Kristovska prasību pret Ventspils pilsētas domes deputātu Aivaru Lembergu par goda un cieņas aizskaršanu. Tiesa ir lēmusi piedzīt no Kristovska par labu valstij tiesas izdevumus 7 eiro apmērā. Kā intervijā ventasbalss.lv norādīja Lembergs, Kristovskis absolūti nepanes kritiku.

“Kristovskis jau aktīvi par mani sūdzas un raksta. Viņš ir vairākkārt centies, lai ierosina krimināllietu, lai par goda aizskārumu mani ieliek cietumā. Tagad viņš arī vienkārši par cieņas un goda aizskārumu civilkārtībā ir iesniedzis prasību un ir zaudējis,” sacīja politiķis.

Vienlaikus Lembergs uzsvēra: “Bet lieta nav par naudu. Šī ir kārtējā prasība, un pēc būtības ir runa par to, ka viņš absolūti necieš citu viedokli un nepanes kritiku, viņš ir ļoti slimīgs pret to. Es, starp citu, to zinu, un tad es viņu arī mazliet provocēju, tāpēc ka es zinu, ka viņa reakcija būs milzīga, un tas izsauc smaidu. Te ir tas pats.”

“Man gan toreiz tas neienāca prātā, kad teicu, ka mēs nenodrošinām tās milzīgās prasības kā deputātam Ventspils domē un ka tas nav iespējams, bet, ka viņš sūdzēsies tiesā, to gan es nebiju domājis. Bet nu tā viņš izdomāja, jau kādi gadi ir pagājuši. Droši vien viņš turpinās tiesāties, viņam ir divi advokāti. Advokāti, kas apkalpo, kā jūs domājat, kuru personāžu? Ostapu Benderu, kas zināms kā Rūdolfs Meroni, un tās kompānijas. Ir arī saprotams, no kurienes tās kājas aug un kāda ir tā atbalsta sistēma, un kā veidojas politiskās darbības materiālais balsts Kristovskim. Tas ir tāds mans cēloņu un seku secinājums,” sacīja Lembergs.

Vienlaikus viņš ir pārliecināts, ka Kristovskis pārsūdzēs šo spriedumu: “Viņš jau ir bijušais sportists, un viņam neatlaidību nevar atņemt. Cik tur līdzi nāk prāts, tā ir cita lieta, bet to neatlaidību, kas viņam ir muskuļos, – to viņam atņemt nevar.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro