Lembergs: Lai arī Ventspils brīvostas pārvalde strādā arvien sliktāk, tās valde vēlas sev palielināt algas

Kaut arī Ventspils brīvostas pārvaldes darbs nepārtraukti pasliktinās, Ģirts Valdis Kristovskis un brīvostas valde paredz sākot ar 2021. gadu palielināt sev algas par 8%, žurnālistus informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Viņš norādīja, ka Ventspils brīvostas pārvalde Ventspils pilsētas domei ir atsūtījusi budžeta plānu, kuru dome nevar atbalstīt, un viens no iemesliem tam ir brīvostas plāns palielināt atalgojumu valdes locekļiem par 8%.

“Ventspils brīvostas pārvaldes valdes locekļi – Kristovskis un citi – paredz par 8% sev palielināt darba algu, kaut gan kravu apgrozījums krities par 40%. Viņi strādā par 40% sliktāk, bet Kristovskis uzskata, ka par 8% ir jāpalielina alga, ignorējot, ka ir Covid krīze un ļoti daudzi cilvēki ir vai nu bez ienākumiem, vai ar maziem ienākumiem,” komentēja Lembergs.

“Tas ir viens no punktiem, ko mēs neatbalstām Ventspils brīvostas pārvaldes budžetā, līdz ar to mēs arī kopumā neatbalstām tādu budžeta projektu, kāds mums tika atsūtīts,” uzsvēra politiķis.

“Jāsaka, ka brīvostas pārvaldes darba kvalitāte ir būtiski pasliktinājusies, kopš brīvostas valdi vada Ģirts Valdis Kristovskis un vēl trīs rīdzinieki,” piebilda Lembergs.

Kā zināms, 2020. gadā Ventspils brīvostā strādājošajos termināļos kopā tika pārkrauti 12,9 miljoni tonnas kravu, kas bija par 37% mazāk nekā pirms gada.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro