Lembergs: Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) vēstulē atvainojusies politiķim Aivaram Lembergam (“Latvijai un Ventspilij”) par liegumu 2021. gada pašvaldību vēlēšanās nobalsot, atrodoties apcietinājumā.

Vēstulē teikts, ka CVK “.. kā atbildīgā par vēlēšanu procesu valstī Latvijas Republikas vārdā atvainojas Aivaram Lembergam par faktisko rīcību, nenodrošinot Aivaram Lembergam iespēju balsot Ventspils valstspilsētas domes 2021. gada 5. jūnija vēlēšanās”.

Līdz ar to CVK Latvijas Republikas vārdā, izpildot tiesas spriedumu ir izpildījusi Aivara Lemberga prasību atvainoties par liegto iespēju piedalīties 2021. gada 5. jūnija Ventspils valstspilsētas domes vēlēšanās.

“Aivars Lembergs no Latvijas valsts nepieprasīja viņam izmaksāt materiālo kompensāciju par morālo kaitējumu. Vienlaicīgi Aivars Lembergs norāda, ka nav šaubu, ja Aivaram Lembergam būtu iespēja piedalīties vēlēšanās, vēlēšanu rezultāts viņam par labu būtu vēl pārliecinošāks, iespaidīgāks,” paziņojumā medijiem norāda pats politiķis.

“Iepriekš minētie fakti pierāda, ka Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas,” piebilst Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro