Lembergs: Latvijai ir jāveido tāda politika, lai iedzīvotāji varētu samaksāt rēķinus

Jebkura lēmuma pieņemšanā Latvijai jāgūst maksimāls labums, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

LTV raidījuma “Kas notiek Latvijā?” priekšvēlēšanu ciklā “Izvēlies nākotni” Lembergs uzsvēra, ka arī nacionālās idejas Zaļo un zemnieku savienībai ir tuvas. Pēc viņa teiktā, viņš ir nacionālāks pat par Raivi Dzintaru no Nacionālās apvienības: “Es esmu visnacionālākais no visiem politiskajiem spēkiem”.

Viņš uzsvēra, ka viņa pieeja ir tāda, ka jebkura lēmuma pieņemšanā Latvijai jāizvērtē un jāgūst maksimāls labums. Lemberga ieskatā, Latvijai ir jāpieņem tādi lēmumi un tā jāietekmē notikumu gaita, lai Latvija nevis būtu pirmajā vieta enerģētikas cenu pieaugumā Eiropā, bet, lai Latvijas iedzīvotāji varētu samaksāt rēķinus.

“Šobrīd, kad Latvijas tauta nevar normāli nomaksāt rēķinu veikalā, nevar nomaksāt apkuri, nevar normāli iegādāties degvielu – tad, kad pieņem lēmumus, par to ir jādomā,” uzsvēra Lembergs, rosinot tā kārtot Latvijas politiku, lai Latvijas iedzīvotāji varētu samaksāt rēķinus.

Lembergs nacionālisma jautājumā aicināja skatīties uz darbiem, uzsverot, ka ir balsojis par Latvijas neatkarību: “Šī valdība ir centusies veselā virknē politisku lēmumu realizēt PSRS pārvaldības modeli. Piemēram, pašvaldībām atņēma 5% no iedzīvotāju ienākuma nodokļa, un atņēma tiesības, piemēram, Ventspils pašvaldībai lemt par savu īpašumu – tad tās vairs nav pašvaldības, bet vietējās padomes, kādas darbojās Latvijā līdz 1991. gadam. Es 90. gadā cīnījos, lai tāds modelis nebūtu un balsoju par Latvijas neatkarību. Paiet 30 gadi un šitie sprukstiņi atjauno PSRS neatkarīgā Latvijā.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro