Lembergs: Latvijas valdībai diemžēl pietrūkst spēja domāt

Lai arī Latvijai bija vairāki mēneši, lai sagatavotos Covid-19 krīzei, mūsu valdība pārāk ilgstoši domāja, ka tas uz mums neattiecas, izriet no Ventspils mēra Aivara Lemberga sacītā.

Pēc viņa teiktā, lai arī visi saprot, ka Latvija dzīvo globālajā pasaulē, tomēr izrādās, ka daudzi Rīgā domā, ka tas, kas notiek Āzijā, ka tas uz mums – Latviju neattiecas.

“Tas, kas ir Āzijā, iesoļo Eiropā un tomēr daudzi Rīgā, kas atbild par Latviju, vēl aizvien domā, ka tas uz mums – Latviju neattiecas, un tad pēkšņi tomēr attiecas, jo mēs dzīvojam globālā pasaulē ar visiem plusiem un mīnusiem – arī slimības, kas plosās globālā pasaulē, neiet Latvijai garām,” uzsvēra politiķis.

“Katrs no mums droši vien vēlētos, lai šādos īpašos apstākļos tie, kas atbild par valsti, plānotu, domātu, lai viņiem un līdz ar to mums visiem, būtu plāns A, B, C un citi, jo tas neprasa īpašu naudu – tas prasa uzņēmību un spēju domāt. Diemžēl Latvijas valdībai ir pietrūkusi spēja domāt un mācīties pirms nelaime atnāk uz Latviju,” uzskata Lembergs.

Kā zināms, Lembergs jau iepriekš norādījis, ka Latvijas valdībai, sākoties Covid-19 krīzei, nav sagatavoti nekādi rīcības plāni – ne ekonomikā, ne medicīnā, ne arī citur.

Komentāri