Lembergs nosauc Streipu par Kremļa propagandistu

Žurnālists Kārlis Streips ir Kremļa propagandists, sacīja politiķis Aivars Lembergs.

Lembergs norādīja, ka RigaTV24 kanālā katru vakaru “propogandē Kremļa vālodze – Kārlis Streips, kurš tikai melo, melo un melo.” Šoreiz Streips esot izteicies, ka “Lembergu likt par Latvijas Valsts prezidentu, tautas vēlētu, ir līdz kliņķim ciniska doma.”

“Vispār jau Streips ir pārbijies, ka Latvijas tautai varētu tikt dotas tiesības vēlēt prezidentu. ASV tautai tādas tiesības ir. Francijas tautai arī, bet, lūk, Latvijas tautai nedrīkst tādas dot. Bet Streips nepieder Latvijas tautai, viņš te ir pieklīdis. Bet, Streip, tauta var izvēlēties, kas vadīs valsti,” uzsvēra politiķis.

“Nezinu, kur Streips izdomāja, ka man ir doma kļūt par Latvijas Republikas prezidentu. Bet Streipam ir cita problēma – jūsu protežē, pieklīdeni Latvijā – Levitu tauta neievēlēs par prezidentu ne pie kādiem apstākļiem,” pauda Lembergs.

Uzrunājot Streipu, Lembergs norādīja: “Jūs nodarbojaties ar Kremļa propagandu – skalojat smadzenes Latvijas tautai. Brauciet atpakaļ uz savu fāterlandi, nejauciet galvu un beidziet nodarboties ar Kremļa propagandu.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro