Lembergs par sabiedrības atbalstu: Tas ir spēka eliksīrs, kuru ar korupcijas stimulētiem lēmumiem iznīcināt nevar

Ģimenes un sabiedrības atbalsts sniedz spēku un neļauj padoties, vēstulē sievai raksta bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Kā zināms, pērn 22. februārī Rīgas apgabaltiesā pasludināja pirmās instances tiesas spriedumu Aivara Lemberga lietā, ar kuru viņam piemērotais drošības līdzeklis grozīts uz apcietinājumu. Pats Lembergs apcietinājumu nosaucis par politisku motivētu, norādot, ka apcietinājuma spriedums satur tikai tukšus, neargumentētus apgalvojumus.

Lai arī drīz būs apritējis jau gads, kopš politiķis atrodas nebrīvē, viņš atzina, ka nepadodas un lielu spēku sniedz gan ģimenes atbalsts, gan sabiedrība. “Jūtu, ka arī tautai nav vienalga. Jaudīgs spēka eliksīrs, kuru tā vienkārši ar korupcijas stimulētiem lēmumiem iznīcināt nevar,” uzsvēra politiķis.

Vienlaikus zināms, ka Rīgas apgabaltiesa jau otro reizi atmetusi atpakaļ iedzīvotāju vēstuli ar lūgumu atbrīvot Lembergu no apcietinājuma.

“Godātā tiesa! Jau tūlīt būs apritējuši 9 mēneši, kopš jūs esat lēmuši paturēt apcietinājumā Aivaru Lembergu, lai arī galīgais tiesas lēmums nav stājies spēkā. Mums joprojām nav zināmi un saprotami iemesli, kāpēc Aivars Lembergs bija jāpatur apcietinājumā, kurš sabiedrības un Ventspils labā ir izdarījis tik daudz laba kā neviens no Latvijas neatkarības laikos esošajiem politiķiem. Pēdējie Latvijā veiktie aptaujas dati liecina, ka sabiedrība uzticas A. Lembergam un vēlētos redzēt viņu kā Ministru prezidentu. Mēs redzam, ka apcietinājums ir tikai un vienīgi politisks lēmums. Arī šobrīd, kad plašsaziņas līdzekļos lasām, ka Aivara Lemberga veselības stāvoklis pasliktinās, joprojām pret Aivaru Lembergu tiek vērsta cieņu pazemojoša izturēšanās, turēts apcietinājumā bez būtiska, pamatota iemesla, neievērojot nekādas elementārās cilvēktiesības, liegta nepieciešamā ārstēšana! Mēs, zemāk parakstījušies, ticam, ka Latvijā valda tiesiskums, ka tiesa nepilda politiskos pasūtījumus, ka tiesneši, kuri izvērtē cilvēku likteņus un veselības stāvokli, saglabā cilvēciskumu un iejūtību. Mēs lūdzam jūs, godātā tiesa, pēc iespējas ātrāk izvērtēt Aivara Lemberga veselības stāvokli un atbrīvot no apcietinājuma. Mēs, zemāk parakstījušies, zinām, ka Aivars Lembergs neizvairīsies no tiesas, par ko viņš pats ir vairākkārt publiski paudis. Pielikumā 709 paraksti uz 33 lapām,” teikts pagājušā gada 22. novembrī Rīgas apgabaltiesai nosūtītajā 709 iedzīvotāju parakstītajā vēstulē.

Tikmēr tiesnese Sandra Amola šo vēstuli izskatījusi un 15. decembrī atbildējusi lakoniski, cita starpā norādot: “Ņemot vērā to, ka Jūs krimināllietā neesat iesaistītā persona, nepastāv tiesisks pamats Jūsu lūguma pieņemšanai un tas kopā ar pielikumu ir nosūtāms Jums atpakaļ.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro