Lembergs par Stambulas konvenciju: Viens papīrs neko nemainīs

Saeima nesen pieņēma likumu “Par Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu” jeb tā dēvēto Stambulas konvenciju. Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs gan ir pārliecināts, ka Stambulas konvencija neko daudz nemainīs.

“Stambulas konvencija nerunā par geju un lezbiešu laulību, vai vispār par gejiem un lezbietēm. Stambulas konvencija ir par to, ka sievietes nedrīkst apbižot, ka pret sievietēm jāizturas ar cieņu un uzmanību kā līdztiesīgiem sabiedrības locekļiem,” skaidroja politiķis.

“Siliņa izsūtīja šo konvenciju visiem Latvijas vīriešiem, un visi dzērāji, sievu sitēji un draudziņu apbižotāji no šī mirkļa kļūs absolūti stambuliski korekti. Jūs tam ticat? Es nē. Vai no šī brīža valsts aizstāvēs sievietes no vardarbības? Es domāju, ka nē. Vai tas papīrs kaut ko maina? Nē, neko tas nemainīs,” sacīja Lembergs.

Kā zināms, ar konvenciju paredzēts izveidot visaptverošu un daudzpusīgu tiesisko regulējumu ar nolūku aizsargāt sievietes no visu veidu vardarbības, kā arī aizsargāt sievietes un vīriešus no vardarbības ģimenē.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro