Lembergs: Rīgā kā bija, tā ir Maskačka

Rīgā nekas nav mainījies jau gadiem ilgi, izriet no Ventspils pilsētas domes deputāta Aivara Lemberga sacītā.

“Vakar biju Rīgā. Braucu pa jauno Rīgu, Latgales apkaimi, bijušo Maskavas forštati. Braucu, nē, tā tomēr nav Latgales apkaime. Kā bija Maskačka, tā ir palikusi,” komentēja Lembergs.

Viņš sacīja: “[Vilnis] Ķirsis mani mēģināja piemānīt. Nevis Maskačka, bet gan Latgales apkaime. Ķirsi, nemānies. Rīgā kā bija, tā ir Maskačka!”

Ne reizi vien Lembergs kritiski izteicies par Rīgas pārvaldību. Tā, piemēram, viņš paudis viedokli, ka Rīga savas iespējas kļūt par veiksmīgāko pilsētu Baltijā nav izmantojusi.

Lembergs norādīja: “Rīgas iespējas, kādas tās ir bijušas un kādas ir šobrīd, kādas būs arī nākotnē, ir nesalīdzināmi lielākas kā Ventspils. Rīga ir Baltijas reģiona visperspektīvākā pilsēta un tai jau šodien bija jābūt kā pērlei, nevis tā, ka nav nopļauta zāle, ir bedres u.tml. Ko viņi plātās ar stabiņiem? Tas ir smieklīgi un nožēlojami.”

Lembergs norādīja, ka viņam par Rīgu sāp sirds. “Žēl, ka man vairs nav 35 gadi. Tad es arī ietu un mēģinātu, lai rīdzinieki ievēl mani domē. Bet man sāp sirds, jo tā ir mūsu Rīga un arī paliks mūsu Rīga,” piebilda politiķis.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro