Lembergs: Siliņas valdības klupšanas akmeņi var būt viendzimuma laulības un valsts uzņēmumu kotēšana biržā

Evikas Siliņas valdības klupšanas akmeņi var izrādīties viendzimuma laulību jautājums un valsts uzņēmumu kotēšana biržā, intervijā “Neatkarīgajā” sacīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

Lembergs atzina, ka jāņem vērā tas, ka valdībā balsu ziņā absolūtā kontrolpakete ir “Jaunajai vienotībai”.

“Tā jebkurus lēmumus valdībā var pieņemt, nerēķinoties ne ar “Progresīvajiem”, ne ar ZZS. Jau šobrīd tas ir absolūti izlemts. Saliekot plusus un mīnusus, kāpēc vajag iet un kāpēc nevajag iet valdībā, man iznāca, ka mīnusu ir daudz vairāk, un tas nozīmē, ka nevajag iet valdībā. ZZS nolēma citādi. Deputāti jau lemj. Taču ir doti solījumi vēlētājiem, un vēlētāji vērtēs,” izteicās politiķis.

Vaicāts, kāds varētu būt pirmais klupšanas akmens šai valdībai un kādos jautājumos, Lembergs atzina, ka, viņaprāt, nebūs vienkārši ar viendzimuma laulību jautājumu.

“Es nedomāju, ka viendzimuma pāri, divi vīrieši, var adoptēt bērnu un ka tā ir pilnvērtīga ģimene. Nedomāju, ka šajā jautājumā būs vienbalsīgs atbalsts. [..] ZZS ir cilvēki, kuriem ir savi principi un kuri nepiekritīs tādam viedoklim. Es tā domāju. Man vienalga, kāda kuram orientācija. Bet jautājums ir, ja adoptē bērnu, tad jābūt ir pilnvērtīgai ģimenei, jo galvenā cilvēka sūtība ir atražot sevi. Ja cilvēki vēlas juridiski sakārtot savas attiecības – tik tālu viss ir atbalstāmi. Taču bērni ir jāaudzina pilnvērtīgā ģimenē,” sacīja Lembergs.

Tāpat viņš atzina, ka klupšanas akmens varētu būt valsts uzņēmumu kotēšana biržā.

“Ja tie ir jauni uzņēmumi, neredzu nekādas problēmas. Ja būs vēlme privatizēt “Latvenergo”, “Latvijas valsts mežus”, tad nedomāju, ka ZZS tam piekritīs. Vēlētājs to nesapratīs un neatbalstīs. Es arī neatbalstu,” sacīja Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro