Lembergs: Smiltēns atbalsta nepiedienīgu uzvedību

Partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ironiski atbildējis uz Saeimas deputāta Edvarda Smiltēna izteikumiem.

“Tāds politiķis Smiltēns uzbrūk Lembergam, proti, kā es atļaujos asi kritizēt NATO karavīrus, kuri Ventspilī 2014. gadā apdzērās, apvēmušies gulēja pilsētas centrā, postīja puķu dobes un ieejot kafejnīcā, rādīja savus dzimumlocekļus. Smiltēns uzskata, ka NATO karavīram, ieejot kafejnīcā, dzimumloceklis ir jārāda. Kāpēc? Es goda vārds nezinu,” komentēja Lembergs.

Viņš norādīja: “Tas bija sen, kad es kritizēju [NATO karavīru uzvedību Ventspilī], bet Smiltēns man to pārmet šodien. Smiltēna kungs, jūs kad ejat kafejnīcā, arī rādāt savu dzimumlocekli?”

Kā zināms, Lembergs ne reizi vien uzsvēris, ka kritizējis tikai atsevišķu NATO karavīru nepiedienīgo uzvedību Ventspilī, ko žurnālisti pasniedz kā negāciju pret NATO, kaut gan patiesībā tā ir tikai negācija pret sliktu uzvedību.

Jau iepriekš komentējot šo jautājumu, Lembergs pauda, ka “atbalstīja Latvijas pievienošanos NATO, jo es uzskatu to par izdevīgu Latvijai un Latvijas tautai. Es šo viedokli no 2004. gada neesmu mainījis līdz pat šai baltai dienai.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro