Lembergs: Valsts valodas inspekcija terorizē skolotājus tā vietā, lai rūpētos par latviešu valodu ikdienā

Valsts valodas inspekcija terorizē latviešu valodas skolotājus, kaut gan par to ir svarīgāki darbi, kas šai institūcijai būtu jādara, norādīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

“Valsts valodas inspekcija ir pārbaudījusi latviešu valodas un literatūras skolotājai latviešu valodas zināšanas. Skolotājai, kura ir latviete, kura ir beigusi latviešu vidusskolu un augstskolu, kura ir maģistre filoloģijā. Latviešu filoloģijā, kura perfekti zina latviešu valodu. Kāpēc?” izteicās Lembergs, turpinot, ka viņa ieskatā tāda rīcība ir ņirgāšanās par latviešiem.

“Tikko nopirku bērnam interaktīvu nodarbību – audzēt dārzeņus. Kā jūs domājat – instrukcija latviešu valodā ir? Nē, nav. Ko dara Valsts valodas inspekcija, ja pārdodot preci, nav klāt instrukcija latviešu valodā?” sacīja politiķis.

Lembergs uzsvēra: “Valsts valodas inspekcija terorizē latviešu valodas skolotājus tā vietā, lai nodrošinātu valsts valodas pielietojumu Latvijā.”

“Tā Tieslietu ministrijas paspārnē darbojas valsts institūcija. Ministres kundze, Lībiņas Egneres kundze, varbūt ieviesīsiet kārtību institūcijā, lai tā nodarbojas ar rūpēm par latviešu valodā ikdienā, nevis ar terorismu pret latviešiem?” izteicās Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro