Lembergs: Vēlu Ventspilij un Latvijai, lai dinamiskas pārmaiņas priecē visu paaudžu cilvēkus

4. maija svētki ir lieliska iespēja novērtēt pārmaiņas Latvijā un Ventspilī, norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs, sveicot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā.

“Drīz pilngadību sasniegs otrā paaudze, kura dzimusi un augusi suverēnā Latvijā. Atgādināšu, ka brīvības periods ir bijis krietni ilgāks, nekā pirmskara periodā. Tika radīta iespēja veidot mūsu valsti, reizē arī Ventspili, kādu vēlamies. Šai svētku reizē aicinu piebremzēt ikdienas rūpju skrējienu un novērtēt pārmaiņas Latvijā, Ventspilī 30, 20, 10, 5 gadu laikā. Katram būs savi uzsvari, vajadzību prioritātes un to piepildījums,” sacīja Lembergs.

Viņš pauda, ka “tie ventiņi, kuriem dzīves gājums ļauj apzināti vērtēt pēdējo trīsdesmitgadi, lai kuru no vajadzībām un tās risinājumu vērtētu, vismaz vairākums atzīst – pārmaiņas ir milzīgas un daudzās jomās Ventspils ir ne sliktāka kā mūsu skolotāji Vācijā, Lielbritānijā, ASV vai Zviedrijā.”

“Vēlu ventspilniekiem, Ventspilij un Latvijai, lai dinamiskas pārmaiņas priecē visu paaudžu cilvēkus,” sveicot 4. maijā, sacīja Lembergs.

Kā zināms, 4. maijā aprit trīsdesmit viens gads kopš 1990. gada 4. maija, kad tūkstošiem cilvēku pulcējās Rīgas centrā pie toreizējās Augstākās Padomes nama, kurā šodien atrodas Latvijas Republikas Saeima, un tika pieņemta Latvijas PSR Augstākās Padomes deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”.

Komentāri