Lembergs: Ventspils opozīcijas deputāta Landmaņa tērgāšanai nav pilsētnieku atbalsta

Ventspils pilsētas domes opozīcijas politiķa Aiva Landmaņa vērtību skala krasi atšķiras no vairākums ventspilnieku redzējuma, žurnālistiem sacīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot Landmaņa izteicienus, ka “ventspilniekiem ir jāizdara izvēle – turpināt dreifēt nebūtībā vai ierādīt vietu bezkauņām”, Lembergs norādīja, ka katram ir sava vērtību skala.

“Ja dreifs uz nebūtību ir koncertzāle “Latvija”, ja dreifs uz nebūtību ir apmēram divdesmit jaunas rūpnīcas, ja dreifs uz nebūtību ir Zinātnes un inovācijas centrs, ja dreifs uz nebūtību ir pilnīgi renovēta slimnīca, ja dreifs uz nebūtību ir jauns bērnudārzs, ja dreifs uz nebūtību ir šī skaistā pilsēta, tad katrs savu nebūtību redz atšķirīgām acīm,” sacīja Lembergs.

“Es redzu, ka pārmaiņas un progress nav nebūtība, bet kāds cits, šajā gadījumā Aivis Landmanis, raud krokodila asaras, ka Ventspilī notiek šādas pārmaiņas, un uzskata to par traģēdiju,” turpināja politiķis.

Pēc Lemberga sacītā, katram ir sava vērtību skala: “Kādam terorakts ir nelietība, citam – aplausi. Vienam karikatūra par Muhamedu ir atjautība, kādam citam – nepieļaujama ņirgāšanās un traģēdija. Cilvēki ir dažādi. Arī Landmanim šī vērtību skala ir atšķirīga no vairākuma ventspilnieku.”

Komentāri