Luminor piešķīrusi 300 tūkstošu eiro finansējumu metālapstrādes uzņēmumam SIA HQ CHIPPER PARTS

Luminor banka piešķīrusi finansējumu 300 tūkstošu eiro apmērā strauji augošam metālapstrādes uzņēmumam SIA HQ CHIPPER PARTS. Līdzekļi investēti jaunu iekārtu iegādē, kas būtiski paātrinās specifisku detaļu ražošanu.

“Metālapstrādes nozarē kopumā ražošanas apjomi rudens mēnešos ir samazinājušies, tomēr mūsu sadarbības partneris SIA HQ CHIPPER PARTS ir labs piemērs tam, kā uzņēmums ar veiksmīgu specializāciju arī krīzes laikā var turpināt aktīvu darbību un investēt infrastruktūrā, palielinot ražošanas jaudas. Izstrādātās metāla rezerves daļas uzņēmums realizē ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, piemēram, Spānijā, Portugālē un Rumānijā. Tāpēc ceram, ka jauno iekārtu iegāde veicinās uzņēmuma konkurētspēju ne tikai vietējā, bet arī jaunos eksporta tirgos,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

Piešķirto finansējumu uzņēmums SIA HQ CHIPPER PARTS izlietojis, iegādājoties divus jaunus darba galdus, kas nepieciešami specifisku detaļu ražošanai. Ja iepriekš šo detaļu ražošanai tika izmantotas vairākas atsevišķas iekārtas, tad abas jaunās iekārtas to visu paveiks vienuviet, uzlabojot ražošanas jaudu un kvalitāti.

“Mūsu sadarbība ar Luminor banku tika uzsākta jau 2018. gadā, kad ar bankas atbalstu iegādājāmies uzņēmuma ražotni. Savukārt 2019. gadā ar Luminor atbalstu varējām iegādāties trīs jaunas iekārtas, kas ļāva strauji palielināt mūsu tirgus daļu, piedāvājot vēl lielāku specializēto detaļu izgatavošanas klāstu. Plānojam turpināt attīstīt ražošanu, lai kļūtu par vadošo nodilumizturīgu detaļu ražotāju Latvijā un vienlaikus aktīvi pārdotu savu produkciju ārvalstīs un gatavotu jaunus produktus, ko piedāvāt patērētājiem,” stāsta Andris Melbārdis, SIA HQ CHIPPER PARTS valdes loceklis.

SIA HQ CHIPPER PARTS ir inovatīvs uzņēmums, kas kopš 2010. gada veiksmīgi darbojas metālapstrādes nozarē, specializējoties koksnes smalcinātāju rezerves daļu ražošanā, remontā un atjaunošanā. Kopš uzņēmuma dibināšanas tas ir paplašinājis savu darbību un var nodrošināt klientus ar pilna cikla produkcijas ražošanu, sākot no projektēšanas un beidzot ar produkta ražošanu, piegādi un uzglabāšanu. Pašlaik SIA HQ CHIPPER PARTS piedāvā populārāko iekārtu, piemēram, plastmasas, koksnes smalcinātāju un akmens drupinātāju rezerves daļas. Uzņēmuma realizētie risinājumi tiek plaši izmantoti arī ceļu uzturēšanas darbos.

Komentāri