Mikrostrāvas masāžas rullīši – tonizē un atjauno sejas ādu mājas apstākļos

Mikrostrāvas tehnoloģija ir pazīstama jau vairākus gadu desmitus, taču, ņemot vērā arvien pieaugošo ierīču popularitāti Jūs domāsiet, vai ir vērts iegādāties mikrostrāvas ierīci, lai veltītu savu laiku un naudu. Ikdienas sejas kopšanas procedūra ar mikrostrāvu var tonizēt un nostiprināt ādas izskatu. Kosmetologi un SPA saloni izmanto profesionālas klases iekārtas, taču, lai nebūtu jāapmeklē speciālisti, mājas apstākļos ir iespējams paveikt līdzvērtīgu efektu ar mikrostrāvas sistēmu, kas ir ērtāka un pieejamāka izvēle.

Iespējams, ka mikrostrāvas sejas masāžas ierīces ir vienas no populārākajām skaistumkopšanā, un to variācijas ir pieejamas gan lietošanai mājās, gan salonā. CARELIKA Double-Roller & Ultrasonic Skin Scrubber Masāžas rullītis un ultraskaņas skrubis ir perfekts lietošanai mājas apstākļos, ko var iegādāties Latvijas E-meistars.lv un Carelika.eu interneta veikalos un Meistars skaistumkopšanas veikalos Rīgā un Jelgavā.

Kā darbojas mikrostrāvas massāžas rullīši?

Mikrostrāvas rullīši izmanto drošu, zemsprieguma elektrību, lai stimulētu Jūsu muskuļus un ādas šūnas. Šīs sejas procedūras nostiprina un izlīdzina sejas muskuļus un saistaudus, palielinot šūnu aktivitāti. Šīs ierīces var palīdzēt palielināt kolagēna veidošanos, uzlabot asinsriti un palīdzēt limfas drenāžai. Veicot procedūras, Jūs varat pamanīt, ka āda izskatās tvirtāka, nedaudz pacelta, viegli starojoša un mazāk pietūkusi.

Mikrostrāvas rullītis lietošanai mājās pret profesionālu procedūru

Profesionālo mikrostrāvas sejas kopšanas procedūru popularitātes uzplaukums neizbēgami ir veicinājis arī modernu mājas ierīču ražošanu. Tomēr, tāpat kā lielākajai daļai mājās lietojamo rīku ir dažas būtiskas atšķirības starp profesionālajām mikrostrāvas sejas kopšanas ierīcēm un mājās lietojamo ierīču alternatīvām.

Atšķirības ir viļņu garumā un strāvas stiprumā. Tie krasi atšķiras, un dažās profesionālajās ierīcēs ir dažādi viļņu garumi, kas nodrošina precīzāku strāvas mērķi un stiprumu. Dažas ierīces nolasa arī enerģijas daudzumu, kas nepieciešams Jūsu ādai, lai nodrošinātu labāko efektu.

Liftinga rezultāti pēc profesionālas procedūras ilgst no nedēļas līdz mēnesim, un, ir nepieciešams iziet konkrētu sesiju kursu. Turklāt strauji augošās cenas ir vēl viena atšķirība starp mikrostrāvas ierīcēm, ko izmanto mājas apstākļos, un salona procedūrās.

Lai veicinātu pamanāmu rezultātu, sejas masāžas ierīce ir jālieto praktiski katru dienu – katru reizi apmēram piecas līdz desmit minūtes – daudzu mēnešu garumā. Viena no iespējām ir izmantot abas šīs iespējas, jo ierīces, ko lietojat mājās, var palīdzēt saglabāt rezultātus starp apmeklējumiem pie speciālista. Pat ja Jūs izvēlaties izlaist profesionālo procedūru un vienkārši izmantot mikrostrāvas ierīci mājās, Jūsu āda gūs labumu.

Vai mikrostrāvas ierīces ir drošas?

Pilnīgi noteikti. Mikrostrāvas tehnoloģija ir pazīstama jau vairākus gadu desmitus un tiek uzskatīta par drošu, efektīvu un mērķtiecīgu. Mikrostrāvas ierīces ir pilnīgi drošas un efektīvas, lai tās sāktu lietot un turpinātu to pielietošanu ikdienā visa mūža garumā.

Vairāk par zīmolu CARELIKA var uzzināt mājaslapā www.carelika.eu. Par to iegādi interesējieties www.e-meistars.lv un visos tā klātienes skaistumkopšanas preču veikalos Rīgā, Republikas laukumā 3, t/c Rīga Plaza un Jelgavā, Lielā iela 18. Tur varēsiet saņemt profesionālu konsultāciju un uzzināt arī par citiem skaistumkopšanas līdzekļiem

Iegūsiet patīkamus akcijas piedāvājumus un atradīsiet labākos dāvanu komplektus, kā arī draudzīgi piedāvājumi ir pieejami gan saloniem, gan skaistumkopšanas speciālistiem.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro